[ Gorio @ 09.06.2006. 17:14 ] @
Imam Apple iPod od 30GB uz njega sam dobio jedan USB kablic i CD sa softverom.
E sad nekako sam naucio da ubacujem muziku u njemu
(prvo mi nekoliko puta izbrisao sve play liste, jer je program koji ide uz njega prica za sebe i radi kako mu se cefne)
ali ne znam kako mogu recimo prebaciti neki video materijal (film, spot...).
Valjda moze da se importuje samo materijal u "xxxxx.MPG" formatu (tako pise u help fajlu).

Moze li neko nesto vise da mi kaze a vezano za moju problematiku???

Pozdrav.
[ madamov @ 09.06.2006. 17:48 ] @
Možda da pitaš u forumu Macintosh? (http://www.elitesecurity.org/forum/89)
[ maxso @ 11.06.2006. 10:12 ] @
Koji program korisitis za prebacivanje muzike na iPod, posto ja nikako ne mogu da nadjem program sa kojim bih bio zadovoljan
[ Gorio @ 11.06.2006. 14:39 ] @
iTunes za muziku (al nije idealan tj. radi kad i kako mu se cefne).
al za video ne znam , jedino muziku imam na njemu.

P.S term ga kod majstora vec duze vreme al` nece , mrzi majstora k`o bog djavola :))
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 11.06.2006. 19:46 ] @
iTunes je default aplikacija. Njome možeš ubacivati i video fajlove..i do sada sam video samo .mov i .mv4 fajlove podržane kao video fajlove. Da bi mogao da konvertuješ neki video fajl u iPodu prepoznatljiv format, moraš da instaliraš QuickTime (Pro). Onda ćeš na desnom kliku imati opciju Covert for iPod (pošto importuješ neki video fajl u iTunes).

Od freeware aplikacija su tu takođe i YamiPod i SharePod i oba su dobra.

To za brisanje playlisti je verovatno tvoja greška, jer si ih možda obrisao iz iTunes-a, a iTunes na iPod-u pravi identičnu kopiju tvoje baze. Ono što obrišeš sa kompjutera (i/ili iz iTunes baze), brišeš i sa iPod-a pri prvoj sinhronizaciji.

@Madamov..pošto verovatno znaš odgovore na pitanja koja su ljudi postavili, mogao si i da ogovoriš, a ne da ih učiš gde da postuju pitanja.
[ madamov @ 12.06.2006. 11:19 ] @
Citat:
pošto verovatno znaš odgovore na pitanja koja su ljudi postavili, mogao si i da ogovoriš, a ne da ih učiš gde da postuju pitanja.

Ne znam odgovore, jer nemam iPod, samo pretpostavke. A pre će odgovor naći u temi Macintosh nego u temi PDA, iPod nije PDA, kada već nije postovana u "digitalni plejeri" ili već bi bilo bolje.