[ fade @ 10.06.2006. 14:25 ] @
ZNaci visim na jednom kanalu gde isp drzi velik broj usera oko 800 , a drzi iza nat-a ,zgrce silne pare na jadnu uslugu jer nema konkurencije ,nego ima jedno 20-ak ljudi minimalno ,a broj je verovatno veci ,nisam gledao ,znaci ljudi koji su bre stalno na chat ,stavljaju nickove tipa fade|jede , fade|wc ,to bre bolesno , znaci ceo dan sede za kompom ,koriste one jadne i gsadne reci ,e da ima li neka skripta da ispravim da umesto bwe prishe bre il da uopste nevidim ,mnogo bi mi koristila ,jos kad mi mogo upisivati rechi ,znaci pocinju pisati retardirane rechi ,svaku rech pisati tipa deeeeeee siiiii tiiiiiiiiii ,pa onda oni sugavi lol-ovi i sta sranja ,imal leka i jel svugde ovako ,il da batalim irc ?
[ LaMpiR @ 10.06.2006. 14:36 ] @
Pa imas mogucnost da ignorises takve usere u mircu.
[ fade @ 10.06.2006. 22:27 ] @
pre bih da nadjem neku skriptu ako ikakva postoji ,ili ako pocxnem da stavljam ignore ,ode pola servera , iovako mi lista poduga.
[ ColdKeyboard @ 11.06.2006. 01:58 ] @
Da zemeni neku rec, npr BWE sa BRE u remotes dodaj sledece:

Code:

On *:TEXT:*:*: {
      if (bwe isin $1-) { echo $timestamp < $+ $nick $+ > $replace($1-,bwe,bre) | halt }
      elseif (neka-rec isin $1-) { echo $timestamp < $+ $nick $+ > $replace($1-,neka-rec,zamjena-za-neka-rec) | halt }
}


a ako hoces da ti ih nikako ne prikazuje samo u remotes stavi

Code:

On *:TEXT:*:*: {
      if (bwe isin $1-) { halt }
      elseif (neka-rec isin $1-) { halt }
}


Napamet sam pisao kod i nisam proveravao ali mislim da bi trebao da radi posao.


Pozdrav,
Sasa
[ Djomloun @ 11.06.2006. 09:02 ] @
Mislim da u X-chatu imas po defalutu mogucnost da zamnisx jednu rec sa drugom (bwe-bre, u-you..)
[ fade @ 11.06.2006. 17:58 ] @
ali gde je taj remote?
[ Picsel @ 11.06.2006. 19:05 ] @
Alt + R za remote