[ kabeza @ 12.06.2006. 10:13 ] @
Mi smo jedna mlada druzina, kome cilj dizanje kreativnosti mladih, integracija svih ljudi velike maste i uvek dobrog raspolozenja... Neiskusni smo dizajneri i programeri, ali sajt nam ima oko 600 poseta dnevno, na ne znam ni ja kakav sadrzaj. Sta bi bio Vas komentar na dizajn i koje sadrzaje bi Vi uneli radi povecanja dinamike sajta, uzimajuci u obzir cime se bavimo?

Hvala i moram da dodam, da sam odusevljen ovim forumom, i da nisam znao koliko su genijalci ove branse integrisani. Hvala Vam na saznanju Jos jednom www.kabeza.net
[ kabeza @ 12.06.2006. 14:28 ] @
Dobro prijatelji, zar Vas ne zbunjuje cinjenica, da sajt koji neki neiskusni momci naprave, bez prethodnog iskustva ikada, ima posetu dnevno od 600 do 800, posto mene iskreno zbunjuje... Odnosno da li je to do dizajna i jednostavnosti u jednom ili do necega drugog. Ajde beli magovi, dajte da ova carolija jos vise zazivi
[ EviLxxx @ 12.06.2006. 14:47 ] @
Hmmm...lepo su uklopljene boje, ali mi je sajt nekako "dechiji", mislim namenjen za decu shkolskog uzrasta (bar na prvi pogled).....posete? Hmm....lichno ne verujem da sajt ima toliku posecenost (unikatne posete na dan), ali bice mi drago da me postovanjem linka do Vasheg countera demantujete
[ Slobodan Milivojevic @ 12.06.2006. 15:28 ] @
Lep sajt, samo sredi popup prozore, nekako je necitljiv tekst u njima.... Ostalo je manje vise ok, svidja mi se
[ dufko @ 12.06.2006. 18:56 ] @
Pozdrav. Fino izgleda strana, nije minus sto je sarena posto su boje lepo odabrane i uklopljene, cak mi se i svidja to sarenijo-blesavilo. Malo mi baguje meni u firefoxu, ali to nije problem popraviti. Heading nema border sa leve. Ostalo je super, nemojte da trazite previse saveta od nekih gurua kad i sami lepo zavrsavata posao. Sto se coutera poseta tice verovatno ti gledas HITove na stranu a ne UNIQUE USERS. Ako imas npr 50 Unikatnih korisnika i svaki pogleda 10 strana sa sajta (a ti na svakoj strani imas counter kolko sam primetio) imaces 500 hitova na stranicu, tj 500 puta ti je ucitana stranica a 50 ljudi je posetilo stranicu. Ako nije to onda svaka cast:)
Pozdravi Veljka (Vojnika Sretenovica) od Dusana (Vojnika Jovanovica) ... :) Aj pa uzdravlje.
[ Silenoz @ 12.06.2006. 19:43 ] @
Dizajn sajta je prva liga. Čestitam
[ kabeza @ 13.06.2006. 21:53 ] @
Hvala Vam puno na ok kritikama, a sto se tice posete, evo linka ka alizeru

http://www.kabeza.net/webalizer/web

Mozda ne bi bilo na odmet, pomoc oko toga koji bi sadrzaj za ovakav vid organizacije koju predstavlja ovaj sajt mogao biti dodat kako bi povecali "kvalitativnu" posecenost? Tipa mali chat, ili magazin, ili poznati o organizaciji ili nesto peto, inovativno... hvala, svakako, kritika Vasa znaci ko tona drugih
[ bojan_bozovic @ 13.06.2006. 22:16 ] @
Lep sajt, nego, mogao bi da napravis drugi skin za forum da ne bi odskakao od ostatka sajta.
Ono sto ce ti biti glavni problem je da zaradis sa sajta, s obzirom da imas srpski saobracaj (niko ne kupuje po online shopovima ili koristi druge placene usluge koje se najvise reklamiraju)
[ kabeza @ 13.06.2006. 23:16 ] @
Mada mi nikada ne bi zeleli da unovcimo sajt... Cilj je da napravimo od njega privremeno stajaliste kreativnih misli, dobre zabave i uzivanja u zivotu. Pa ipak, ideja o prosirenju sajta na eventualne sadrzaje koji ce zainteresovati posetioce iz inostranstva, budi mastu.

Boja foruma malo odskace, tacno je i poradicu na tome.

Pitanje, koliko bi kostalo da mi neko odradi za online magazin u php'u, korisnicke forme za postavljanje tekstova i propratnih slicica po rubrikama, gde je dizajn vecim delom osmisljeni i realizovan? A drugo, jos bitnije, koliko kosta odrzavanje mesecno sajta, gde se zahteva, svakog meseca postavljanje nekih manjih novina, programiranja i postavljanje nekih slicica, novih stranica ako je zahtevano umesto pop-upova, ustvari stalno inoviranje sajta?
[ EviLxxx @ 15.06.2006. 03:45 ] @
Citat:
kabeza: Hvala Vam puno na ok kritikama, a sto se tice posete, evo linka ka alizeru

http://www.kabeza.net/webalizer/web


Ovaj counter i nije bash realan prikaz unikatnih poseta, ali svaka chast i za ovoliku posecenost s obzirom na tematiku sajta.
[ bmatrix @ 08.07.2006. 16:14 ] @
Meni se veoma dopada dizajn sajta. Originalan je. Čak i boje nisu previše u "kid" fazonu, nego pokazuju da je to ipak sajt zabavnog karaktera. Samo mi se ne dopada veličina fonta u levom nav. bar-u. Možda bi trebalo da bude za 2 veći.

Sve najbolje