[ Aleksandar Marković @ 25.07.2001. 18:12 ] @
Ako zelite da sa jednim ICQ programom koristite ili otvotite vise naloga /UIn uradte sledece:
Napravite reg fajl preko notepada i snimite ga pod znacima navoda kao "icq.reg" a zatim ..merge or kliknite na njega
ovi vam omogucava da otvoritre xxx(bezbroj) icq tako sto posle svakog klika na icq prego program files otvarate novi prozorcic..a icq se gomilaju u taskbaru
.icq uin menjate tako sto kliknete na ICq (ispod services) i potrazite add/change current user a onda change the active user

u slucaju da zaboravir password za uin skinite program icqrinfo (ako ga nema na www.headstrong.de potrazite ga preko google.com)..naravno *.dat fajl mora biti sacuvan


REGEDIT4

[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMirabilisICQDefaultPrefs]
"MultiInstance"="Yes"
"OwnersNoLimit"="Yes"
[ UnderGround @ 25.07.2001. 22:01 ] @
Hmhmh
ipak mora rucno da se prepravi registry baza
samo se dodaju te dve vrednosti stringa
[ MoHicAn @ 26.07.2001. 03:21 ] @
Ja cenim da gore izmedju hkey curent user i windows i ovoga ostaloga mora da stoji /
!!!!!!!!!!!
[ m r v a @ 26.07.2001. 13:19 ] @
Posto se radi o ICQ klijentu za windows .... ----->> C L I C K ... i kraj price ....

ps: ipak nije lose znati i to obavljati rucno, secret: kvalitet, kao i uvek ? Zar ne ?
L;))
[ Goran Mijailovic @ 09.09.2006. 10:39 ] @
Mnogima je ICQ 5 odbio da radi trazeci da se nadogradi na noviju verziju. Ja sam bio tvrdoglaviji od njega stari dobri ICQ Pro 2003b radi bez problema
[ []-_-[] @ 13.09.2006. 16:10 ] @
gorane
jesi video datum :D
26.07.2001. u 14:19

hehe ne znam samo kako iskopate ove teme stare ko biblija
pozz