[ Danilo Cvjeticanin @ 16.06.2006. 12:31 ] @
Jel zna neko?
Nisam uspeo da nadjem za ovaj model nigde. Hvala unapred.
[ Jbyn4e @ 16.06.2006. 12:48 ] @
Mozda nesto slicno, pretpostavljam da nema neke razlike (U8550)
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1012/LG/U8550
pa tu negde medju komentarima ima neko podesavanje.
[ Danilo Cvjeticanin @ 16.06.2006. 12:52 ] @
Code:
Konfigurisanje GPRS..........Menu/Settings/access points/options/add new/Connection title:mobtel gprs/bearer:gprs/username:mobtel/ password:gprs/APN:internet/kliknes Done i ides u okviru glavnog menija na Browser/settings/profiles/options/add new/service name:mobtel/Homepage:<-link-> mode:UDP(CO)/IP address:217.065.192.033/Security:Not secure/Timeout:600/Access point:mobtel gprs/kliknes Done. Potom udjes u glavni meni stavke Browser, kliknes na Home i gotovo. Ukoliko neko ima neke probleme neka mi pise na [email protected]. Pozdrav □ smesak


A gde je opcija Browser>Settings>Profiles>Options? Nisam nigde nasao podesavanja za browser.
[ Jbyn4e @ 16.06.2006. 13:27 ] @
Pazi, nemam LG-ja, pa sam samo pretpostavio da je mozda nesto slicno posto su modeli relativno noviji koliko sam shvatio. A sad - gde je to tacno kod 8290... ko zna.
[ Danilo Cvjeticanin @ 18.06.2006. 07:58 ] @
Nije valjda da niko nema ovakav telefon?
[ pirgos_madden @ 19.06.2006. 12:12 ] @
Imam bre ja... pre neki dan sam podesio GPRS i radi .. za MMS nisam siguran jer ga jos ne koristim ali mislim da obzirom da je kodiran za T-Mobile nece raditi bas lagano bez dodatnih intervencija. Dakle sto se tice GPRS-a samo pozovi call centar i pomoci ce ti. Ako nesto ne valja...kazi...
[ komentator @ 19.06.2006. 12:38 ] @
Moze da se podesi i GPRS i MMS, ali ces morati malo da se pomucis jer na sajtu Telekoma nema ovog modela, a korisnicki servis nema sms poruku koja podesava telefon.

Idi na www.mts064.telekom.yu pa na prepaid pa na podesavanje telefona (ili tako nesto) i naci ces padajuci meni u kome su navedeni modeli telefona. Kako tvog telefona nema, izaberi neki noviji LG (mislim cak da je stamparska greka pa pise u podesenjima sagem, ali je na slici ipak LG). U tom dokumentu ces naci potrebne podatke koje treba uneti. Kako je na tvom telefonu malo drugaciji raspored menija nego u uputstvu malo ces se pomuciti dok ne nadjes gde treba te podatke upisati.

Pozdrav!
[ Danilo Cvjeticanin @ 20.06.2006. 08:39 ] @
hmm, a jel neko naisao na podesavanja za 063 mrezu?