[ Beba77 @ 17.06.2006. 09:08 ] @
Vecduze vreme se pitam da li na osnovu imena i prezimena neke osobe mogu pronaci e mail adresu? Naime, trazim e mail drugarice iz osnovne skole. Izgubile smo svaki kontakt, pa me zanima da li postoji nacin da pronadem njem e mail na osnovu generalija koje znam o njoj?
[ aleksandaraleksandar @ 17.06.2006. 10:42 ] @
a pretpostavljaš da živi u srbiji ili u inostranstvu? koliko ima godina?
[ Deda_Mraz @ 17.06.2006. 22:44 ] @
Teško da to uopšte može... Jer da se tako lako nalazi, svačija privatnost bi se narušavala!
U današnje vreme prilikom registracije mail naloga 70% ljudi stavlja lažne podatke....
[ the_jumper @ 18.06.2006. 00:08 ] @
ako je negde na zapadu onda verovatno moze, jer postoje sajtovi koji imaju baze stanovnika,gledao neki dan na tv-u
otkucas ime preizme i dobijes sve podatke a ako platis onda dobijes i telefone prvih komsija !!! bez zezanja

ako je kod nas mozes preko opstine ako ima preko 18g.
doduse nemas pravo da trazis takve indormacije,ali dobra zvaka resava sve
[ the_jumper @ 18.06.2006. 00:11 ] @
s` tim da tako neces naci njen mail nego adresu a onda zoves 988 uzmes njen tel i okrenes je.

a u inostranstvu uzmes adresu i iznenadis je posetom :)
[ Radovan__III @ 18.06.2006. 13:27 ] @
veliki broj ljudi koji koristi net je negde verovatno ostavio ime i prezime probaj pretragom preko googla, e sad ako doticna osoba ne koristi toliko net oda mrka kapa. Npr mene je dosta ljudi iz osnove naslo samo pretrazivajuci net po mom prezimenu
[ ubovicratko @ 25.06.2006. 18:42 ] @
U principu preko email mozes samo saznati sa kojeg servera ti je stigla poruka
Postoji program SmartWhois on ti moze onda pokazati podatke o tom serveru znaci adresu br telefona itd.
Mada email adresu nece ti niko reci cija je jer ona u principu treba da ostane anonimna
[ subidubidu @ 25.06.2006. 19:09 ] @
Probaj preko Yahoo http://people.yahoo.com/