[ The Razza @ 19.06.2006. 00:21 ] @
Kako da povezem Samsung X640 i kompjuter?
Na svim mogucim sajtovima u specifikaciji datog telefona stoji da moze da se izvrsi prenos podataka sa i na komjuter putem USB-a ali ja taj USB nemogu nikako da nadjem na telefonu (da li sam corav ili sam samo glup, ne znam), Guglao sam gde sam stigao, skinuo uputstvo sa Samsungovog sajta ali o prenosu podataka preko USB-a nista.
Pomozite mi.
Pozdrav
[ i-design @ 19.06.2006. 07:15 ] @
Pa za povezivanje preko USB-a ti pored USB kabla treba i driver, odnosno programcic koji ti omogucava da kompjuter prepozna telefon. Da li si dobio neki CD uz fon, ako jesi tamo imas sve sto ti treba!

Inace, nadam se da si dobio USB kabl uz telefon

[Ovu poruku je menjao i-design dana 19.06.2006. u 08:27 GMT+1]
[ The Razza @ 19.06.2006. 10:44 ] @
Citat:
i-design: Pa za povezivanje preko USB-a ti pored USB kabla treba i driver, odnosno programcic koji ti omogucava da kompjuter prepozna telefon. Da li si dobio neki CD uz fon, ako jesi tamo imas sve sto ti treba!

Inace, nadam se da si dobio USB kabl uz telefon

[Ovu poruku je menjao i-design dana 19.06.2006. u 08:27 GMT+1]


Razumem ja sve ovo,(imam SonyEricsson k608 znam proceduru) ali nikako ne mogu da nadjem gde se na telefonu nalazi taj prikljucak za USB (ako jedan kraj ubodem na komp gde da udzekujem drugi?). Na specifikacijama pise da ga ima a ja ga ne vidim nigde na telefonu.
Nisam dobio nista sa telefonom, samo punjac (malo mi je i to sumljivo)
[ calexx @ 19.06.2006. 20:57 ] @
Potraži kabl pa će verovatno da bude jasnije. Pretpostavljam da taj drugi kraj ide na data konektor.
[ Mauricije @ 21.06.2006. 15:54 ] @
Ako imas kabl i nemas gde da ga ustekas to je onda vec problem, ali ako ga jos nemas onda znaj da se u tel ne ukljucuje klasicni usb vec taj kabl ide u data konektor tamo pored punjaca ili negde sa strane.
[ The Razza @ 21.06.2006. 20:41 ] @
Zvao sam prodavnicu gde je kupljen telefon, opusteno ni oni ne znaju "ali prepodstavljaju" da je mesto napajanja telefona ujedno i mesto konektovanja kabla za povezivanje.

Citat:
calexx: Potraži kabl pa će verovatno da bude jasnije.

Tako ce na kraju i biti.