[ milanovic @ 06.01.2003. 03:22 ] @
E ovako ljudi, nema leba od raznih sweettalkin tipova, koji lazu. ***Simsonovi epizoda monorail***. Situacija u Srbijici je sledeca

Ulazni link je oko 34 mbita (ovo kazem laicki jer uistinu ne znam, ali toliko imaju najaci provajderi. Te im je kablove dala posta, pa onda kada pijani madjarski seljak zakopa asov, nama crkne internet. Ovde je najbrzi ISDN 128 kbita.

Zemaljske poprecne veze kostaju ***GRUBO*** oko 1500 DEM za setup telekomu i jos tolko za setup Provajderu, plus oko 2000 DEM oprema, plus mesecna pretplata telekomu za liniju, i isto toliko provajderu pa za 128 kbita linijicu placate

Inicijalno oko 5000 DEM
i jos mesecno oko 800 DEM

Nego da mi lepo osnujemo investicionu banku, pa svi leepo da stavimo nase male slamarice na stednju u tu banku, skupimo kapital.
UZMEMO ASOVE I BAGERE U RUKE I KOPAMO DO HOLANDIJE PA LEPO POSTAVIMO gigabit LINIJU DO SRBIJICE I MOGU DA NAM PUSE I TELEKOM I RAZNI SATELITSKI DEBILI

KO JE ZA?
[ cedomir @ 06.01.2003. 14:55 ] @
ZA!
Dolazim sa asovom...
[ ImPlant @ 06.01.2003. 15:02 ] @
ja mislim da ne moze BILO KO da postavlja kablove gde oce. kod nas samo telekom ima prava da tako nesto radi.
[ Goran Rakić @ 06.01.2003. 15:03 ] @
Koja bajka, baciš kabl preko i to ti je to ;), pa treba plaćati protok ka nekom nadprovajderu...
[ UroS @ 06.01.2003. 15:32 ] @
prvo cinjenice koje si izneo nemaju veze sa vezom a i lepo si rekao da se ne razumes u to... znaci uzmi raspitaj se malo pa onda uzmi da osnivas poljoprivredne radove i vidi dal ce ti ici super...