[ smilan @ 06.01.2003. 15:30 ] @
Imam layer na sredini stranice, koji je neviljiv i prikazuje se kada se ispuni neki uslov. Pojavi se tacno gde treba. E sad, kad se promeni rezolucija, on pobegne malo u stranu. Znam da treba da mu se da neka relativna pozicija, ali kako i u odnosu na sta se daje relativna pozicija.
Pozdrav!
Milan.
[ tOwk @ 07.01.2003. 14:37 ] @
Pročitaj u FAQ - Web dizajn. Tu je nešto složeniji zahtev opisan, ali postavi rastojanje od leve i desne ivice postavi na ,,auto''.

Toliko
[ smilan @ 08.01.2003. 07:13 ] @
Procirao sam FAQ ali to mi nije resilo problem, onda sam malo izmenio neke stvari na stranici i posle par sati resio problem. U svakom slucaju hvala na odgovorima.
Pozdrav!
Milan.
[ BobMarley @ 08.01.2003. 22:20 ] @
kada rjesis problem uvijek postuj i rjesenje jer nikada nemas univerzalan problem i kad tad ce netko traziti objasnjenje za isto ovo i onda umjesto da postuje opet temu samo ce procitati ovu.
[ tOwk @ 08.01.2003. 22:45 ] @
Ukoliko nisi koristio JavaScript, i ja bih želeo da vidim tačno rešenje koje si izabrao.
[ smilan @ 10.01.2003. 09:32 ] @
Ma resio sam ga na najseljackiji moguci nacin. Prepakovao sam stranicu i premestio kod u celiju koja se nalazi u centru tabele. Uneo sam naravno position relative, i to mi je resilo problem. Sad se fino layer pozicionira u odnosu na celiju koja je u centru strane, i lepo se vidi na bilo kojoj rezoluciji.
Izvinjavam se sto nisam brzo odgovorio.
Pozdrav!
MIlan.