[ Alimen @ 29.06.2006. 12:40 ] @
Ako neko ima osnove excela u *.doc ili pdf fajlu, zamolio bi dami posalje na e-mail
alimenba @ gmail . com

Hvala...
[ Ivek33 @ 29.06.2006. 21:51 ] @
poslano, ako ti to može pomoći
[ Alimen @ 30.06.2006. 20:59 ] @
Za sad dovoljno, hvala, ali ako neko ima sta opsirnije dobro bi mi doslo.

HVALA
[ bonc @ 01.07.2006. 09:39 ] @
Citat:
Alimen: Ako neko ima osnove excela u *.doc ili pdf fajlu, zamolio bi dami posalje na e-mail
Citat:
Alimen: Za sad dovoljno, hvala, ali ako neko ima sta opsirnije dobro bi mi doslo.

Nijedan od vas nije pomenuo šta je poslao/dobio... pa kako da znam(o) koliko to opširnije treba da bude?

Ja sam skoro našao neki tutorijal za totalne početnike, kompletno ga preveo i koristio u nastavi koju sam držao na poslu.

Proguglaj, ima toga dosta po svetu, engleski, srpski...

Pogledaj link, pa ako ti zadovoljava potrebe, mogu da ti pošaljem prevedenu verziju.
[ Ivek33 @ 01.07.2006. 09:59 ] @
Citat:
bonc: Nijedan od vas nije pomenuo šta je poslao/dobio... pa kako da znam(o) koliko to opširnije treba da bude?


poslao sam mu jedan tutorial sa screen shotovima za ( početnika ) OSNOVE, tek toliko da vidi što je excel, kako se kretati po njemu, koji si osnovni izbornici, kako selektirati ćeliju itd. ( sastoji se od cca 6 listova worda ).


Citat:
Alimen: Za sad dovoljno, hvala, ali ako neko ima sta opsirnije dobro bi mi doslo.

HVALA


BTW: trenutno radim nešto slično za WORD ali detaljnije pa ću to sa screenshotovima postaviti na web a radit ću i za excel. no treba vremena.