[ LittleKiller @ 02.07.2006. 21:33 ] @
Ok posto vidim da pomazete oko fizike nadam se da cete meni pomoci jer mi treba oko Fizike za 8 razred (Osnovna Skola)
pomoc jer sam uvek do sada imao 2 ;( Sto mi se uopste nesvidja Na odgovaranje dobijem 4 ALI NEZNAM ZADATKE NA KONTROLNOM UVEK DOBIJEM KECA nadam se da cete mi moci pomoci oko zadataka da mi objasnite
[ LittleKiller @ 02.07.2006. 21:34 ] @
ALI NORMALNO kada pocne skola nezelim da cujem o skoli nista dok mogu da uzivam lepo aa uzivancija
[ Jedediah @ 10.07.2006. 09:04 ] @
S tim stavom prema učenju, teško da će ti netko pomoći
[ Black_eyed @ 11.07.2006. 12:41 ] @
Citat:
LittleKiller: ALI NORMALNO kada pocne skola nezelim da cujem o skoli nista dok mogu da uzivam lepo aa uzivancija


Pored fizike izgleda a ti i pravopis nije jaca strana....(koristi zareze, nece te ujesti ;)
[ Valerij Zajcev @ 11.07.2006. 21:14 ] @
Citat:
Ok posto vidim da pomazete oko fizike


dobro'doso u crveni krs' :)
[ Manve @ 12.07.2006. 14:08 ] @
Sve sto je u mojoj moci pomocicu ti ali ne ocekuj dobijanje na gotovo, moraces malo i sam da se potrudis, ako zelis nesto da naucis. Sacekaj da krene skolska godina a sad se malo odmori.
[ Red Devil Srki @ 19.08.2006. 17:46 ] @
Trenutno sam zavrsio drugu gimnazije. Iz fizike sam na zadacima imao trojku. Deluje slabo, ali moja profesorka kaze da onaj koji kod nje ima trojku moze slobodno da upise Elektrotehnicki fax. Jedini problem sto na teoriji uvek zabudzim keca.
Sto se osnovne tice, secam se nekih oblasti pa bi mozda mogao da ti budem od koristi. Mene mozes vec sad da pitas za fiziku jer vec pocinjem da ulazim u stos. Znam da zvuci debiliozno da neko u Avgustu vezba, ali likusa zakazala kontrolni treci cas nakon sto se vratimo. Nadoknadjujemo gradivo iz druge godine - elektrostatika. Strasno zar ne!!!