[ klukin5 @ 08.01.2003. 10:42 ] @
Dosad sam radio u C-u i jucer sam instalirao Borland C++ 6.Ja znam raditi neke male programe u C++ i tako napisem jednog i ako ima gresaka ispise ih i to razumijem,ali ako je program tocno napisan u polje za greske i upozorenja se ispise ovo:

Build
[Linker Error] Unresolved external '__InitVCL' referenced from C:\PROGRAM FILES\BORLAND\CBUILDER6\LIB\CP32MTI.LIB|crtlvcl
[Linker Error] Unresolved external '__ExitVCL' referenced from C:\PROGRAM FILES\BORLAND\CBUILDER6\LIB\CP32MTI.LIB|crtlvcl

Sto da radim?

passenger's note: Koristi/te deskriptivnije nazive tema! Naziv 'Problem u C++-u' zaista malo toga govori o samoj temi, zapravo nista. Kao kada bi u Windows forumu postovao temu pod nazivom 'Windows problem'... 'ajde.
[ Milan Aksic @ 08.01.2003. 13:35 ] @
Citat:
Sto da radim?

Mada ukazuje na probleme sa bibliotekama, prvo postuj ovde kood koji si pokusao da kompajliras.
[ brankok @ 08.01.2003. 14:23 ] @
Ocigledno da ne linkujes svoj program sa bibliotekom u kojoj su ove funkcije definisane ili nemas odgovarajuci set biblioteka (mozda tvoje biblioteke poticu iz nekog starijeg Buildera). Ja ne radim sa Borland Builderom pa ti ne mogu tacno reci o cemu se ovde radi, ali jos nesto mi pada na pamet, proveri da li mozda ne pokusava da napravi console aplikaciju umesto window aplikacije?
[ gosha @ 08.01.2003. 18:28 ] @
Ti verovatno pravis konzolne programe.
Sto znaci pri pravljenju programa idi na file/new/other/console wizard

Pozdrav Goran.