[ cikaKosta @ 04.07.2006. 17:18 ] @
Imam usb irda adapter koji nikako ne uspevam da povezem sa iMac-om.Moze li mi neko reci da li je to uopste moguce? i ako jeste koje drivere trebam da skinem posto na sajtu proizvodjaca ne postoji driver istog za bilo sta osim za win.
[ madamov @ 04.07.2006. 18:08 ] @
Još da si nam rekao ko je proizvođač adaptera. B) Mislim da ne postoji neki generički drajver, moraćeš da guglaš malo.
[ madamov @ 04.07.2006. 18:14 ] @
Nema drajvera na ovoj strani (http://www.macintouch.com/pbg4irda.html), ali ima diskusije o sličnom problemu.
[ cikaKosta @ 05.07.2006. 00:12 ] @
Ma mislim da sam pregledao ceo sajt josh danas tako da nema ni d od drivera.Problem je u tome sto mi sve to treba zbog fona,ali ni to ne bi bio prob,jer ja na 6600 imam i bt i irda,ali sestri to malo vise treba jer nema mem. karticu u telefonu,a ima samo irda,pa mi se penje na glavu po ceo dan... :(
[ hulja @ 05.07.2006. 06:09 ] @
ja sam na pc kupio i pokusavao da namestim doticni uredjaj secam se da sam imao opasniih problema a cak sam i imao driver.
[ madamov @ 05.07.2006. 10:10 ] @
Citat:
ali sestri to malo vise treba jer nema mem. karticu u telefonu,a ima samo irda,pa mi se penje na glavu po ceo dan...

Mislim da ti je jetinije i lakše da joj kupiš novi telefon sa Bluetoothom nego da juriš drajver za to čudo. B)
[ cikaKosta @ 05.07.2006. 15:43 ] @
Ma sto se mene tiche,nije mi prob,ionako planiram da kupim bt ovih dana,a sestra,neka prebaci sa njenog na moj fon,pa sa mog na komp...a nisam bas nesto planirao da kupujem drugi phone tako da...
Hvala na odgovorima.