[ marin_k7 @ 05.07.2006. 07:44 ] @
Molim vas za pomoć... radi se o virusu (gotovo sigurno) koji mi je sve podatke na disku uništio. Promjenio filesize na 0 Bytes na svim dokumentima, folderima...

Sada sam disk postavio kao sekundrni i očistio viruse i isprobao napraviti recovery sa GetDataBack i EasyRecovery ali oni rade upravo to kako se i zovu... uredno mi vrate file ali nemam koristi jer im je veličina 0.

Ne moram da napominjem kako ima jako bitnih stvari koje nikako ne mogu da uradim ponovno a još jučer su trebale biti isprintane.... ne znam više što da radim.

Da li postoji kakav program koji bi mi mogao pomoći ili da jednostavno disk lansiram kroz prozor i da napravim Game Over i iz ovih stopa da tražim novi posao...

Hvala unaprijed!
Marin
[ Nibble @ 05.07.2006. 10:53 ] @
Pokusaj sa freeundelete.
[ ksalol84 @ 05.07.2006. 11:14 ] @
koji je virus u pitanju?
mozda google ima resenje?
[ Leftfield @ 05.07.2006. 12:20 ] @
Pokusaj sa R-Studio.
PS: Jesi li probao poslije ciscenja hmmmm da odradis system restore? Da makar mozes da bekapujes podatke
Ali jako tesko.
[ Shadowed @ 05.07.2006. 15:13 ] @
Predlazem da zaboravis na vracanje podataka i da krenes da ih radis ponovo. Fajlovi se mogu vratiti kada se obrisu, ali oni nisu obrisani ili su obrisani tek nakon sto su promenjeni (na velicinu od 0B).
[ marin_k7 @ 07.07.2006. 10:56 ] @
Hvala na savjetima, za sada je pomogao jedino onaj da se ne nadam povratku podataka jer oni nisu izbrisani, tu su samo su skračeni na 8 bytes... pitao sam google ali nije mi pomogao što se tiće virusa... ovo bi trebao biti taj gad: i-worm/drefir.f
ako ga netko negdje vidi neka bolje bježi...
pozdrav