[ cikaKosta @ 06.07.2006. 17:28 ] @
Da li je moguce da safari puca zbog pluginova tipa iGetter ili slicno,u poslednje vreme mi se to desava stalno,otvorim par tabova,i posle par minuta jednostavno pukne!Gledao sam i predhodnu temu koju je Ljubisha postavio oko safarija,ali ne pominje se nigde ovo...
O cemu se radi ovde???
[ bokija @ 06.07.2006. 17:39 ] @
Ne znam zasto?Ali ja sam moj problem resio tek reinstalacijom sistema.Reinstalacija Safarija nije pomogla.Sad radi sasvim normalno a plag-inovi su ostali isti.Mislim da je testiranje raznog shuster-softvera napravilo sve probleme.Jeste porazno kad moras da priznas da i Mac-u nekad treba reinstalacija.
[ hulja @ 06.07.2006. 17:39 ] @
ja imam verziju 2.0.4 i moram priznati da mi safari nikad ni u jednoj verziji nije pucao.
doduse ne koristim plugin-ove.
[ MacOS @ 06.07.2006. 18:10 ] @
Citat:
Da li je moguce da safari puca zbog pluginova tipa iGetter ili slicno,u poslednje vreme mi se to desava stalno,otvorim par tabova,i posle par minuta jednostavno pukne!

Ja ni onda a ni sada nisam uspeo da mi Safari prepozna iGetter plugin. Cak ni Camino nece! Pretpostavljam da ce jedna reinstalacija sistema da pomogne al stvarno nije normalno da Apple nije izbacio instalaciju Safari 2ke.

[Ovu poruku je menjao madamov dana 06.07.2006. u 19:25 GMT+1]
[ madamov @ 06.07.2006. 18:24 ] @
Pa mogao si u toj temi i da nastaviš raspravu. B)

Šalim se, meni na Pantheru redovno puca kada idem na par sajtova. Jedan je, na primer, sajt KC-a, oni tamo stavljaju video fajlove u WMV formatu i ko zna kojem još, verovatno mi onda puca onaj WMV plugin. Proveri tačno na kojim sajtovima ti puca, pa onda vidi šta od sadržaja koje bi trebalo neki plugin da hendluje postoji na sajtu i eto ti odgovora.