[ anastassia @ 06.07.2006. 19:49 ] @
Zna tko gdje da besplatno skinem dobar program u boji za crtanje, program za skladanje tonova, snimanje glasa i za pisanje bilješka za motorolu v3x.
Može li se npr. crtež nacrtan tim programom spremiti pod Moje slike.
[ Mauricije @ 07.07.2006. 10:53 ] @
Ufff, tesko ces to tek tako naci, moraces kopati i kopati, ako se ubode neko na forumu da se razumije u Motorole i zna za te stvari koje hoces, inace do tada, Google i opleti, pa mozda nesto i nadjes.

Probaj i na Motorolinom homepageu.
[ anastassia @ 09.07.2006. 20:14 ] @
Tražila sam! Nema ni traga niti jednom alatu. Ne mogu vjerovati, više se ni crtati ne može.
[ llux @ 10.07.2006. 17:06 ] @
Imas na http://lux.wen.ru Dictaphone ili JAVA recorder za neograniceno snimanje glasa. E ovako: Da bi programi mogli da rade na Motoroli, mislim na programe koji pristupaju FAJL SISTEMU (pristup slikama,tonovima itd) moraju biti odobreni tj moraju imati Motorolin sigurnosni sertifikat. E sad ako ti je VODAFONE UNISTIO softver neces moci cak ni te programe da skidas. Testiraj na FOTOFUNPACK!
[ anastassia @ 11.07.2006. 15:25 ] @
ne kužim. Pojednostavi to sve. Motorola je kupljena u Italiji, ali je ubačen hr softwer.
KAko da dođem do Motorolinog sigurnosnog sertifikata.
[ llux @ 12.07.2006. 18:50 ] @
Ne umem ja to da objasnim. Motorola u sebi vec ima te sigurnosne sertifikate. Zakaci se na internet pa u meniju telefona nadji opciju SECURITY pa ces videti. E sad, kad neko napravi program za Motorolu, da bi taj program radio, kreator programa mora da zatrazi odobrenje od kompanije Motorola, da ubaci njihov sertifikat u svoj program, inace nece da funkcionise
[ llux @ 12.07.2006. 18:54 ] @
Postoje neki programi koji nemaju taj sertifikat. Tesko da ti programi mogu da rade. E sad, ako je Vodafone u softveru telefona promenio taj sertifikat, da bi programe kupovao kod njih, onda nijedan program nece da radi. Testiraj na FOTOFUNPACK, taj program ima SERTIFIKAT u sebi. Zakaci se telefonom na http://lux.wen.ru i probaj, pa ako ti kaze AUTHENTICATION ERROR, vodafone je kriv za sve!
[ anastassia @ 14.07.2006. 11:46 ] @
ne rade, ali tel. nije kupljen preko nj. , nego od neke talijanske tvrtke 3
[ Mauricije @ 14.07.2006. 17:12 ] @
Mislim da 3 ubacuje svoje certifikate, to je zajebana mreza, najnovije Nokie za 50Eura, al kodirane......