[ M-84 AB1 @ 09.07.2006. 16:35 ] @
Prosto, jednostavno, na ovim forumima ima ljudi koji znaju znanje u odredredjenim delatnostima. Samo treba da se skupe. Meni se odavno mota po glavi razvoj neke igre, za koji treba skupiti ekipu. Moj fah je 3d modeliranje. Solidno baratam, a dobro je sto za Game design su potrebni low poly modeli sto mi olaksava posao. Moj ortak radi u visual C++, a treba da pocne i DirectX da radi. Treba nam jooos sposobnih ljudi koji su orni za radi i smatraju da mogu datiu doprinos! Pa... pisite, ko cime vlada, i sta nam sve treba za razvoj...
[ tosa @ 09.07.2006. 16:50 ] @
Hajde redom...
Činjenica je da ima ljudi koji poznaju određene ili više oblasti, niko ne poznaje sve. Stvar otežava činjenica da
ima delatnosti iz kojih niko nema znanja na našim prostorima. Dakle, možeš ih skupiti ali biće rupa...
Low poly modeli ne olakšavaju posao, čine ga znatno težim, svako bi se snašao sa high poly modeliranjem.
Zašto bi ti bio taj koji bi okupljao ekipu, da li ćeš ih plaćati (retoričko pitanje)?
I na kraju, tema je na granici da bude off topic (a možda je i prešla), teme u kojima ljudi traže saradnju već
postoje a postoji i forum "IT berza poslova".