[ sashasns @ 10.07.2006. 07:06 ] @
Može li mi neko pomoći da nađem servis na NETu pomoću kojeg mogu da pošaljem, recimo 50-100 poruka za najkraće vreme...
Naravno da bih to platio - ne verujem da postoji besplatan service...
Ili bilo koji drugi način za slanje SMS-ova, samo da je brzo...U pitanju je glasanje za neku pesmu...
[ sashasns @ 11.07.2006. 06:25 ] @
Još uvek nema odgovora...
Uspeo sam da pronađem na http://www.free--sms.com/ mogućnost da se pošalje (ne)ograničen br. SMS-a, ali je plaćanje samo PayPal ili karticom, a nemam ni 1. ni dr.
Dobro je što je prvih 10 poruka BESPLATNO.
[ Dejan Krstic @ 11.07.2006. 11:38 ] @
Da li je potrebno da poruke idu ka civinilim ili premium brojevima?
[ P1ksi @ 11.07.2006. 20:41 ] @
na nekim nokia telefonima (6100, a mozda cak i 1100), mozes da pravis nesto kao mailing listu. Lepo ubacis taj broj telefona 100 puta u imenik i napravis dve mailing liste - jednu sa 100, a drugu sa 50 brojeva i posaljes SMS na listu.
Osim Nokia, i UIQ telefoni imaju tu mogucnost (Motorola, SE i Siemens), dok sa symbian nokiama nemam iskustva, ali mislim da i one imaju tu mogucnost.
[ sashasns @ 12.07.2006. 06:41 ] @
Poruke će ići sigurno ka premium brojevima.
Ako ne nađem drugo rešenje, razmotriću da li vredi kupiti novi telefon ili pozajmiti neki od ova dva tel...
Hvala u svakom slučaju!
[ sashasns @ 12.07.2006. 06:56 ] @
Čuo sam i da preko Neobee-a, ako imaš otvoren nalog, možeš da pošalješ e-mail na mob.tel. pa ti skinu 4 min. sa preostalog vremena za civilne brojeve.
Ne znam da li je moguće da pošalješ mail na neki od premium brojeva i koliko skidaju u tom slučaju?
Ili možda i neki drugi provider pruža tu uslugu?
[ Mobtel @ 12.07.2006. 11:49 ] @
koji su to premiunm brojevi?ja se izvinjavam ako pitam nesto sto je opstepoznato
[ Davor Vlajkovic @ 12.07.2006. 12:43 ] @
Citat:
Mobtel: koji su to premiunm brojevi?ja se izvinjavam ako pitam nesto sto je opstepoznato


Brojevi preko kojih se korisnicima pružaju razne dodatne usluge i čije se pozivanje usled toga skuplje naplaćuje.

U Srbiji, to su brojevi koji počinju sa 078 i 09, a za SMS svi oni koji se ukucavaju isključivo bez pozivnog broja mreže.
[ Dejan Krstic @ 12.07.2006. 17:25 ] @
Ukoliko su u pitanju premium brojevi onda ti jedino radi posao ono sto ti je neko predlozio sa samim aparatom. Znaci da u imenik ubacis taj broj 100 puta i da posaljes celom imeniku poruku. Sve ostalo (razni servisi po net-u, servisi nasih internet provajdera i slicno) ne pije vodu jer je na premium brojeve moguce slati poruke samo sa mreze ciji je sam premium broj.
[ sashasns @ 13.07.2006. 06:26 ] @
HVALA na savetima...
VEčeras je glasanje, pa šta bude -biće!

Veliki pozdrav!