[ Expreso @ 12.07.2006. 02:40 ] @
http://www.ldploznica.org/

GO GO GO.... svaka kritika je dobrodosla....

samo da napomenem.... sajt je dizajniran od strane mene ali sadrzaj je popunio LDP samim tim zato i nisam potpisan da je dizajnirano od strane mene...
OVO mi je prvi put... da pravim sajt koji je okachen online....

Joj sto sam ponosan....
[ Crazy Man @ 12.07.2006. 07:47 ] @
Vidi se da ti je ovo prvi puta... ništa se ne uklapa sve nešto natrpano, ova navigacija gore mi se uopće ne sviđa, baš odskače od ostatka sajta. Ne kontam kakva je ono dole slika tamo ? iznad footera, neko lišče, granje šta ? Sve u svemu daj nekom da to napravi, al ne bilo kome :)
[ kelja @ 12.07.2006. 08:53 ] @
-Untitled document
-onaj flash desno od headera-izbaci...
-I ja moram da pomenem grane(drvece?) kod footera...Sta je to, neke sublimne poruke???...Na sta treba da nas to asocira:mlados',pozitivnu energiju(brrr),prirodne lepote Srbije(?),prolece,novu nadu...
-Header je dobar.

Ipak vise sam ocekivao od Cedinih pulena,no,ako je prvi sajt-OK!;-)
[ Expreso @ 12.07.2006. 17:17 ] @
Hvala na vasim ozbiljnim kritikama... stvarno mi znachi to sto ste odvojili vreme... za kritike... Hvala...

sve sto ste nabrojali ste APSOLUTNO upravu ali sa obzirom da sam ga radio za veoma kratko vreme...
i da nisam chedin pulen... (KAKVA CRNA POLITIKA :P)
i da je radjen eto onako chisto da bi pomogao nekome... (dzabe...)!!! Ali naravno uvek moze bolje to je moj moto...

Posto u neku ruku planiram da se Stvarno posvetim tome... i da sam stvarno pochetnik u web disaing-u... a voleo bi da se bavim time... dobro mi je krenulo...

Zeleno granje sam uzeo zato sto je loznica zelena... PUNA PRIRODE!!!! Mi smo Gorstaci.....

ako nesto stvarno uradim do maksimuma opet cu navratiti.....

Jos jednom Mnogo HVALA!!!! POZ...
[ drdrksa @ 12.07.2006. 23:28 ] @
Web design se kaze ...
[ Expreso @ 13.07.2006. 03:42 ] @
Oprosti mi.... ali zar je bitno ... shvatio si sta sam hteo da kazem....