[ Gojko Vujovic @ 13.01.2003. 19:47 ] @
Zdravo svima.

Predstavljamo Vam novi forum u okviru es-a:

Web Razvoj
Implementacija poslovnih web rešenja, planiranje, razvoj i održavanje komercijalnih internet sajtova.

http://www.elitesecurity.org/forum/76

Pojavila se potreba da se određene diskusije izdvoje iz web dizajn foruma koji će se ipak malo više baviti web dizajnom a manje poslovnim strategijama razvoja sajtova.

Potrebna je grupa moderatora koja bi održavala ovo, sa nekima sam već pričao ali da vidimo imate li vi nekoga da predložite?

Moj predlog: bluesman, Dragan Varagić, mungos

Molimo konstruktivne predloge, ukoliko ih ima. Hvala
[ drdrksa @ 13.01.2003. 20:22 ] @
OK, cool ideja.

Moj predlog : Dragan Varagić, McKracken, ventura.
[ ventura @ 14.01.2003. 01:10 ] @
ma ja bre nemam veze sa 'web razvojem'... tako da bih ja skipovao tu 'funckiju' i ako se ostali slazu, mizlim da je gojkova postavka sasvim ok..
[ miles_davis @ 14.01.2003. 13:22 ] @
Bilo je dosta price i zahteva da se i kategorija Razvoj i poslovna primena malo detaljnije razradi (E-Learning, E-Government, Content Management..).

Posto nisi reagovao, a ne znam da li si i video, evo i ovde da to pomenem. Mozda bi u prvo vreme bilo manje diskusije, jer nisu teme sa vaznijim uticajem na siru publiku, ali bi sigurno imalo o cemu da se prica.

Naravno, to bi narocito bilo dobro ako bi imao tri nivoa hijerarhije u forumu, ali, avaj..
[ Gojko Vujovic @ 14.01.2003. 14:46 ] @
Nisam video te predloge, izvinjavam se. Ne uspem uvek sve da pročitam.

To za e-learning treba detaljno razraditi, razmisliti koliko bi se poklapalo sa već postojećim forumom "vodič za učenje", ili si možda mislio na neku drugu tematiku? Razvoj sajtova za učenje?

Mislim da nema potrebe za toliko detaljnom podelom tema, neki forumi mogu bez problema da izdrže sve to što si naveo (upravo ovaj novi web razvoj) i da opet ne deluju pretrpano.