[ pitchweis @ 13.07.2006. 18:59 ] @
Molim Vas komentare i kritike!!! Ako primetite da nesto nije u redu, pisite.
Hvala, M.K.
[ Radovan__III @ 14.07.2006. 01:19 ] @
jos da si dao link ...
[ pitchweis @ 14.07.2006. 08:13 ] @
Zbog ovog mogu na lomaču!!!

http://users.panline.net/~krneta



[ pitchweis @ 15.07.2006. 11:58 ] @
sta, jos niko se nije javio!?!
DA li je ovde trend da se gledaju sajtovi, a ne komentrarisu se, ili sta?
[ kelja @ 15.07.2006. 15:15 ] @
Ma ne ,kolega,(dvostruki-i po skoli i po hobiju;-))...Sajtu se nema sta zameriti...samo jos stavi neki pravi guestbook na sajt(imas open source resenja koja se vrlo lako mogu uklopiti u postojeci dizajn)...i to je to...Izgleda vrlo profesionalno...dobar odnos boja,dobra kompozicija,sadrzajno...Pozdrav!
[ -Gogy- @ 16.07.2006. 10:37 ] @
Boja u headeru ova zeleno-žuta je "prejaka" previše blješti.

Onda npr. "Za ovaj update sam napisao nešto o Čarlsu Simiću"

Zašto su linkovi poput ovo Čarlsu Šimiću tako ogromni, smanji to, dovoljno je da promijeniš boju da se vidi da je link. Ovako izgleda nabacano. Inače nije loše.
[ cartmanlee @ 18.07.2006. 10:50 ] @
Slažem se s Gogyjem, site je ok, jednostavan, light dizajn. Pravi mali dnevnik, u koji je uloženo više želje i truda nego za neki blog generator.
[ pitchweis @ 18.07.2006. 11:42 ] @
Ovakav rad mi je vezba, zanimljivije mi je nego da je bakćem sa blogovima. Inace, sadržaj mi je mnogo bitnije, tako da to i jeste neki moj dnevnik. Nadam se da od sadržaja ima nesto sto vas zanima, ali sadrzaja ima i za ljubitelje knjizevnosti. Zahvaljujući ovom forumu za prva cetri dana imam 500 poseta. Najposecenija stranica o usabilitiju ali popularna je i stranica typo knjizevnost.

Ako imate nesto da napisete za sajt, imate predloge, slobodno me kontaktirajte.
M.K.
[ jablan @ 18.07.2006. 13:22 ] @
Šta će ti oni silni prazni paragrafi u desnoj koloni?

Širina stavki u gornjem meniju treba da bude ista, a meni treba da se proteže celom širinom korlone (sad je par pixela kraći)

Inače je ok.
[ Marko Bijelic @ 18.07.2006. 17:08 ] @
Meni se dopada kako je realizovano, interesuje me samo ovo Official Web Site u naslovu sajta. Mislim, koliko znam nisi lik sa estrade koji ima desetine sajtova fanova, pa da moraš da taj ozvaničiš kao oficijelni :)
[ pitchweis @ 18.07.2006. 17:41 ] @
Citat:
mungos: Meni se dopada kako je realizovano, interesuje me samo ovo Official Web Site u naslovu sajta. Mislim, koliko znam nisi lik sa estrade koji ima desetine sajtova fanova, pa da moraš da taj ozvaničiš kao oficijelni :)


Iskreno, nisam puno razmišljao o Official. Za sledeci update tu će stajati nešto drugo, smo treba da smislim!!!
[ WawaHOO! @ 18.07.2006. 18:20 ] @
Mozda "Krneta Milos na Internetu"
[ pitchweis @ 18.07.2006. 19:00 ] @
Citat:
WawaHOO!: Mozda "Krneta Milos na Internetu" :D


Veoma dobro!!!
Dalje...
[ -Gogy- @ 19.07.2006. 11:52 ] @
Moja osobna (odnosno kod vas se kaže lična ak se ne varam) web stranica... To ti je najbolje za stranice tvog tipa...
[ WawaHOO! @ 19.07.2006. 15:56 ] @
Citat:
-Gogy-: Moja osobna (odnosno kod vas se kaže lična ak se ne varam) web stranica... To ti je najbolje za stranice tvog tipa...


Mislim da je moj naziv originalniji...

Citat:
pitchweis: Veoma dobro!!!
Dalje...


...ali izgleda da se nekome ne svidja !
[ -Gogy- @ 19.07.2006. 18:15 ] @
Slažem se da je originalniji al malo je čudan... Ja na internetu... ja nebi tak stavio da imam osobnu stranicu...
[ pitchweis @ 19.07.2006. 20:15 ] @
Pa, "JA NA NETU" - Ne znam da li si mislio da bude napisano JA kao lična zamenica ili JA kao "Miloš Krneta"

Ako je ja, odnda mi to ne štima zbog profesionalne deformacije. Odlika lošeg stila je počinjati rečenicu zamenicom JA.

Krneta Miloš na internetu (klasično, pristojno, ali nekako uobičajno)
Krneta Miloš OnLine (ma, klasika klasike)

Morate mi pomoći da to bude nekako u duhu sadržaja na sajtu, zanči INTERNET + KULTURA

Moram priznati da je težak zadatak.

Najposećenija strana mi je usability, pa bih se u budućnosti koncentrisao na te tekstove.

možda NEKORISNE STRANE Miloša Krnete ili... probajte i vi!!!!.

Pustite mašti na volju, ne mislite da bi mogli da me uvredite!
Neka bude originalno, a opet da ima veze sa sadržajem.
Poz
[ -Gogy- @ 19.07.2006. 23:05 ] @
Plati :)

Ti bi prave marketinške pothvate :) Šalim se, ne znam, ja sam inače ne kreativan tako da ti tu baš ne mogu pomoć, uz najbolju volju...