[ Darko Prelic @ 01.08.2001. 12:53 ] @
E da čujem mišljenja, pošto nisam baš neki fan hotmail-a, ...
yahoo nije loš ali nisam imao baš nekih dobrih iskustava sa njima, pa ajde da čujem vaše mišljenje ko je najbolji.

[ UroS @ 01.08.2001. 15:34 ] @
www.gmx.net co.uk whatever
[ ventura @ 02.08.2001. 14:41 ] @
http://ventura.vu/webmail/
[ MoHicAn @ 02.08.2001. 20:48 ] @
www.sendmail.ru ---> imas pop3, smtp pristup + 15 mb sanduce

www.crosswinds.net ---> isto pop3, smtp + dobijes i web space nekih 20 mb cini mi se !!!
[ m r v a @ 09.08.2001. 00:38 ] @
Citat:
ventura je napisao:
http://ventura.vu/webmail/

ako cemo tako : mail.mrva-hp.net
:PPPPP

[ doomed @ 19.08.2001. 02:48 ] @
Citat:
darX je napisao:
E da čujem mišljenja, pošto nisam baš neki fan hotmail-a, ...
yahoo nije loš ali nisam imao baš nekih dobrih iskustava sa njima, pa ajde da čujem vaše mišljenje ko je najbolji.



probaj pa vidi
http://www.fepg.net/pop3.html
to ti je spisak svih web mail-ova
ja licno koristim www.email.com

[ Lolla @ 29.08.2001. 22:46 ] @
www.mail.ru

Ranije je znalo da pobrljavi ponekad:) ali sada sljaka da ne moze biti bolje...
[ MaxPayne @ 31.08.2001. 20:11 ] @
www.badza.net/webmail
hehhehehe

ma najbolji je www.gmx.net
ubedljivo...
[ Ivan Dimitrijević @ 09.09.2001. 01:25 ] @
Citat:
MoHicAn je napisao:
www.sendmail.ru ---> imas pop3, smtp pristup + 15 mb sanduce


I ja tipujem na sendmail.ru , a ni mail.ru nije los...
[ Darko Prelic @ 09.09.2001. 04:37 ] @
Upravo sam se regovao na gmx.co.uk - za sada mi se jako dopada, samo ne znam koliko je pouzdan? tj. ne bi voleo da nemam pristup mailu 24/7, a ko bi

Ajde ako neko od vas koristi gmx.co.uk ( gmx.net ) neka mi kaže koliko je siguran..
[ frenne @ 09.09.2001. 15:04 ] @
hmm..
najbolji je zacin C :D

www.subdimension.com
[ UroS @ 09.09.2001. 18:21 ] @
ja koristim .co.uk mislim ono radi on... skoro uvek :)

desi mu se ponekad da se zaglupi smtp

veoma retko ne radi pop3
kad se to desi onda ides preko web-a
[ Darko Prelic @ 09.09.2001. 18:53 ] @
Aha, i ja sam regovao co.uk za ovo vreme sam uspeo da vidim da je mail savršen, preko 10mb mailbox size, jako brz, ...

desetka
[ Markoxxx @ 12.09.2001. 20:26 ] @
ma mail.cacak.ca

samo da prebacim na neki drugi mail server... pa ce biti ql.. ;)
[ Raven45 @ 20.05.2004. 11:34 ] @
Ma sta hoce ovi od mene? HITNO!(GMX)

Letzte Warnung, Abschaltung Ihres GMX Postfachs!

Liebes GMX Mitglied,

bei der Anmeldung hatten Sie eine Anschrift angegeben, die durch
unsere Adress-Prüfung nicht verifiziert werden konnte. Sie hatten
sich dazu entschieden, uns diese Anschrift durch Zusendung des
unterschriebenen GMX-Adressbestätigungs-Formulars per Fax oder
Post zu bestätigen. Bis zum Eingang dieser Bestätigung ist Ihr
GMX Account nur temporär freigeschaltet.

Leider wurde Ihre Anschrift bisher nicht bestätigt. Bitte senden
Sie uns das GMX-Adressbestätigungs-Formular unverzüglich zu!
Sollte Ihre Anschrift nicht innerhalb der nächsten drei Tage
bestätigt werden, müssen wir Ihren GMX Zugang leider abschalten.
Es folgt keine weitere Warnung mehr.

Zur Vereinfachung des Vorgangs können Sie natürlich auch selbst
im Mitgliederbereich unter "Optionen / Anschrift" eventuelle
Tippfehler in Ihrer Anschrift korrigieren. Das Faxformular können
Sie über folgenden Link jederzeit erneut abrufen:

http://service.gmx.net/de/cgi/login?EXT=faxaddr


Mit freundlichen Grüßen,

Ihr GMX Team


Ne kapiram nista...
[ Gojko Vujovic @ 20.05.2004. 12:16 ] @
Što ne prevedeš to na babelfishu? Znaš valjda engleski :)

Uglavnom bitna rečenica je ova:
"Bitte senden Sie uns das GMX-Adressbestätigungs-Formular unverzüglich zu!"

Molimo Vas pošaljite formular za potvrdu adrese bla bla..

I to se šalje faksom, sa tvojim potpisom.
[ Raven45 @ 21.05.2004. 16:53 ] @
Ok, Gojko, treba da im posaljem neki fax. Ali kakav bre fax, ovo bi trebalo da je besplatan mail server. Nisam primetio da je neko ovde postovao bilo sta o nekim tamo faxevima. Sve sam regularno uradio i posle nekih dve nedelje mi stize ovo "poslednje upozorenje". Ovo mi se desava vec drugi put. Prvi put, posle tog poslednjeg upozorenja, nakon tri dana su mi ukinuli account. Napravim ja drugi account sa slicnom adresom i evo opet. Pa ne mogu da menjam adresu svake dve nedelje!

Da li se ovo desavalo jos nekome, posto vidim da dosta vas koristi GMX?
[ Raven45 @ 21.05.2004. 17:29 ] @
Ajde onda, molim vas recite mi... Koji mail server vi koristite? Nemoguce da vise ne postoji besplatan pop3 mail server :(
[ -=k3rn3l=- @ 21.05.2004. 17:51 ] @
neko nekad jednom rece
www.spymac.com --->1GB---> POP3

bas me cudi zasto ga ljudi ne koriste dobar je.
[ Gojko Vujovic @ 21.05.2004. 17:58 ] @
myrealbox.com na primer ali on ne prima vise registracije. A sto ne koristis mail kod svog internet provajdera?
[ CONFIQ @ 21.05.2004. 18:09 ] @
www.softhome.net

Ne koristim ISP-ov e-mail samo zato što kad promenim provajdera moram svakome da kažem da sam promenio adresu. Ovaj servis koristim već par godina i zadovoljan sam.
[ S a l e @ 21.05.2004. 20:01 ] @
Eh... to je problem zasto biras te pilicarske providere... Otvori nalog kod Internet CG i postu ces moci da provjeris sa bilo koje tacke na Planeti koja ima vezu sa Internetom. Mislim da je i Verat dostupan "i van svoje mreze", a i sa drugih "domacih" "providera".
[ Raven45 @ 22.05.2004. 02:18 ] @
E to se trazi. Hvala na ovolikim odgovorima... Nadam se da cu pronaci odgovarajuci server. A sto se tice:

Gojko wrote:
Citat:
A sto ne koristis mail kod svog internet provajdera?

bas kao sto covek rece,

CONFIQ wrote:
Citat:
Ne koristim ISP-ov e-mail samo zato što kad promenim provajdera moram svakome da kažem da sam promenio adresu.


NPR. Jedno vreme sam koristio YUBC-ev mail i kad god nemam vreme za net ne mogu da pristupim svom mailboxu. Gluposti. Najsigurnije mi je da imam neki web mail koji ce mi uvek biti dostupan, ali da ima pop3 podrsku zbog outlooka itd.

EDIT: upravo sam se registrovao na softhome.net i za sad je odlican. Mnogo je brz. Vreme ce pokazati njegovu pouzdanost, ali gospodin CONFIQ kaze da ovaj server koristi vec godinama, pa pretpostavljam da je dobar.

HVALA SVIMA NA POMOCI!
[ CONFIQ @ 22.05.2004. 16:46 ] @
S a l e: Da ali šta ako se 'otkažem' od ISP-ra? Jednostavno uvedu nešto, naprimer slučajno daju moj e-mail spam mašinama i dnevno dobijam 100 mailova? Ovako provajderov e-mail farward-ujem na softhome.net i još par e-maila, tako kad primetim da dobijam previše spam-ova na neki e-mail ja ga farward-ujem na neku drugu adresu :Đ a samo dobrim prijateljima dam svoj 'pravi' e-mail :Đ

Raven45: Samo nemoj da me zoveš gospodinom i uvek ću ti pomoći :Đ
[ bOkIcA @ 22.05.2004. 19:25 ] @
Da nije malo pogrešan naziv teme!?
[ blajs @ 23.05.2004. 01:17 ] @
Fastmail.fm
Bilo mi je potrebno nekoliko dana da naučim da koristim sve mogućnosti ovog servisa. Pored 30ak raznih alternativnih naziva (ja koristim: [email protected]) poseduje po meni najpregledniji webmail koji sam ikada video, sa puno raznih skinova. Ne treba pominjati da moze da kupi poštu sa drugih POP servera kao i hotmaila, pa je odlično resenja za one koji koriste vise e-mail adresa.
Sad, ko se odluči da uplati 14$ dobije i pristup SMTP serveru za uvek i nešto veći mailbox, a za 20$ dobija se i 20 MB za sajt i još gomila dodatnih opcija, u trajanju od godinu dana.
[ blajs @ 23.05.2004. 01:26 ] @
A jedna od najvaznijih stvari koje sam zaboravio da pomenem jeste da bez obzira da li imate free ili neki od paketa koji se palćaju neće vas smarati nikakva reklama na webmailu ili bilo kom delu njihovog sajta!
[ dragan965 @ 07.08.2008. 16:00 ] @
Niko nije pomenuo gmail.com on je do j... ja ga koristim dugo, sve podržava ima 7 GB prostora kupi poštu sa pet drugih adresa ma čudo božje
[ calexx @ 07.08.2008. 18:08 ] @
Možda ga niko nije pomenuo zato što je u vreme kada su ove poruke pisane on još bio u povoju tj otprilike tada se i pojavio.
[ Aleksandar Vasic @ 07.08.2008. 22:11 ] @
jedan korisnik je pomenuo pre nekoliko dana, medjutim post je obrisan jer je sasvim nepotrebno ozivljavati temu iz 2004. godine da bi se napisao text "Gmail Rules"
[ Luka Skrbic @ 27.08.2008. 18:05 ] @
To sam bio ja ;)
[ ptak 13. @ 01.11.2008. 17:29 ] @
Pore ovoliko brendova kao sto su YAHOO, HOTMAIL, GMAIL vi polemisete o mejlovima, zaboga :)
NIkad nisam imao ama jedan problem sa jednim od ovih provajdera.
[ stephon @ 09.11.2008. 21:14 ] @
Jedino je problem što su neupotrebljivi za registraciju na određenom broju sajtova i foruma.
[ waikiki @ 09.11.2008. 21:27 ] @
Citat:
stephon: Jedino je problem što su neupotrebljivi za registraciju na određenom broju sajtova i foruma.

juce sam se registrovao na sajtu gde je vidno ispisano uputstvo, hotmail i YAHOO ne moze, preporucujemo GMAIL .. Hocu reci GMAIL je upotrebljiviji od ostalih kad je u pitanju registracija..
Sto se tice mogucnosti, opcija i sl. prvi je GMAIL pa jedno deset praznih mesta pa tek onda ostali..
[ ptak 13. @ 09.11.2008. 21:37 ] @
Na kojim sajtovima su neupotrebljivi, mada dobro ja koristim nadlanu i Yahoo ali nisam zapazio neku nemogunos, mada dobro ja koristim mahom nadlanu
[ stephon @ 11.11.2008. 12:58 ] @
Nisam zapamtio adrese sajtova jer sam do njih dolazio pretragom, samo da bih video određeni sadržaj(bila je obavezna registracije) ili da postavim pitanje na forumu bez namere da postanem redovan član. Uglavnom su to bili stručni sajtovi vezani za računare ili ekonomiju.
Citat:
waikiki: GMAIL je upotrebljiviji od ostalih kad je u pitanju registracija..

Na osnovu mog ličnog iskustva ovo je tačno, ali nije upotrebljiviji od moje verat.net adrese.