[ had @ 16.01.2003. 11:29 ] @
Pretrazio sam ceo ovaj forum, i nasao sam dosta informacija ali ne sve sto mi treba... U stvari, prilicno nemam pojma o mobilnim telefonima, i trebaju mi neke osnove.

1. Od cega se sajtoji "software" mobilnog telefona i sta sve tu moze da se menja? Jel ima tu neki korisnicki deo (meni i tako to) i fabricki deo (datum proizvodnje...)?

2. Svrljajuci kroz forum primetio sam da ima dve vrste kablova za telefon - flash i data ili tako nesto. Koja je razlika i koji za sta sluzi?

3. Kada nabavim kabl(ove) koji mi je software potreban (a da je pri tome i besplatan ili da moze da se nadje crack) da bih mogao da radim telefonu sve sto mu se moze raditi? Konkretno, planiram da nabavim 3510.

4. Sto se tice polifonih melodija, nije mi jasno da li ja mogu da komponujem polifonu melodiju ili se to samo snima na telefon i gde da nadjem polifone melodije?

Eto toliko za sada
Poz.
[ had @ 18.01.2003. 01:22 ] @
Ajde ljudi sta ste tako mrzovoljni.
U medjuvremenu sam shvatio da ne mogu da se komponuju polifone melodije jer sam kupio 3510. E sad, zapazio sam da nema composer (a ni stare melodije) pa me zanima da li ce mi raditi stare melodije ako mi neko posalje?
[ Nuklearni Vojvoda @ 22.02.2003. 16:43 ] @
Sve moze osim animacija. Midi fajlove ubacujes, pravljene ili gotove. Pogledaj ostale teme u konferenciji bas sam ja postavljao slicna pitanja.Naravno, treba ti kabl.
Pozdrav
[ Neflernis @ 23.02.2003. 10:14 ] @
idi na neku nasu njuz grupu i tu ces naci kablove za razne telefone pa i za tvoj, iako su skrnavo radjeni (home made) i ne kostaju bas malo (preko 10E) ipak rade svoju funkciju.

Tako spojis komp i mob. sada treba nesto i da programiras. Proguglaj malo net i nadji raznorazne programe. Oni su lepo uradjeni i mozes da se lepo zapavljas, melodije, logo, mozes da snimas svoje poruke na hard recimo, da aktiviras Net Monitor, pa da se malko zezas i ispitujes performanse mreze itd.