[ sasabraj @ 15.07.2006. 20:55 ] @


Da li neko zna koja banka u Beogradu ima uslugu izdavanja kartica(VISA i sl.) za placanje putem Interneta?
[ Ivan Miladinović @ 15.07.2006. 20:59 ] @
Nisam iz Bgd-a, ali imam Visu electron od Meridian banke i Intese...

Zadovoljan sam.

Nije komplikovano otvaranje u Intesi.

Pozdrav!
[ sasabraj @ 15.07.2006. 21:07 ] @


Hvala.Da li to znaci da ne moram da imam redovne prilive novca na tu karticu,samo da uplacujem koliko mi treba da obavim kupovinu na netu?Dakle,ako kupujem nesto od 10 eur,toliko da uplatim na racun,zar ne?
[ Davor Vlajkovic @ 15.07.2006. 21:16 ] @
Hmm... ne bih da vam kvarim zabavu, ali meni nije pošlo za rukom da nateram neku elektronku da radi online.

Samo namenske kartice u produkciji Vojvođanske i Raiffeisen banke i tek poneka kreditna.
[ Ivan Miladinović @ 15.07.2006. 21:17 ] @
Bas tako. Ja npr imam takav racun u Intesi, nema odrzavanja nema nista (ali imam i dinarski koji nema veze sa tim racunom)...

I uplatim kad mi treba, to potrosim i to je to.
Ne moras da primas platu i nista tako preko njega.


Pozz!
[ sasabraj @ 15.07.2006. 21:39 ] @


Hvala jos jednom.Veliki pozdrav!
[ D.i M.e @ 16.07.2006. 13:39 ] @
Citat:
evil_angel_yu: Bas tako. Ja npr imam takav racun u Intesi, nema odrzavanja nema nista (ali imam i dinarski koji nema veze sa tim racunom)...

I uplatim kad mi treba, to potrosim i to je to.
Ne moras da primas platu i nista tako preko njega.


Pozz!

Kakav ti je to račun i koju karticu imaš?
[ Deda_Mraz @ 20.07.2006. 22:12 ] @
Citat:
evil_angel_yu: Bas tako. Ja npr imam takav racun u Intesi, nema odrzavanja nema nista (ali imam i dinarski koji nema veze sa tim racunom)...

I uplatim kad mi treba, to potrosim i to je to.
Ne moras da primas platu i nista tako preko njega.


Pozz!


Zar se u Intesi ne plaća depozit od 200€ na fizička lica pri izdavanju kartica master card i Visa?!

Nešto si ti to rodjače pomešao
[ D.i M.e @ 20.07.2006. 22:48 ] @
Citat:
Deda_Mraz: Zar se u Intesi ne plaća depozit od 200€ na fizička lica pri izdavanju kartica master card i Visa?!

Ja mislim da se tako više ne dobija, već moraš da otvoriš Inteza Hit račun (198 dinara mesečno) u koji su uračunati troškovi za karticu, a limit za potrošnju na kartici je u visini zarade. Barem su meni tako dali pre dve nedelje...
[ valeksic @ 21.07.2006. 01:24 ] @
Ažurirali su info na sajtu o uslovima za dobijanje Mastera:

http://www.bancaintesabeograd.com/index.aspx?pageno=45
[ Dejan Krstic @ 26.07.2006. 21:25 ] @
Citat:
Deda_Mraz: Zar se u Intesi ne plaća depozit od 200€ na fizička lica pri izdavanju kartica master card i Visa?!


Ne.
[ silicon @ 20.10.2006. 13:02 ] @
Ja imam račun u Intesi. Čini mi se da je depozit potreban za one račune kod kojih nije neophodan redovan mesečni priliv sredstava, da bi se banka obezbedila. Visinu depozita možeš sam da odrediš, a to ti valjda određuje i eventualnu visinu dozvoljenog minusa.
[ Darko Prelic @ 14.11.2006. 15:34 ] @
Juče sam bio u Intesi, prijatelja je interesovalo kakvi su uslovi za platnu, ako nema mesečni prihod..

Potreban je depozit od 200e, dalje ih nisam slušao..