[ velja @ 17.07.2006. 11:51 ] @
Ako imate vremena - bacite pogled na www.jakovsistem.com

Ceo site je jos uvek u BETA verziji (jos nisu postavljeni opisi proizvoda), ali sada testiramo funkcionisanje i upotrebljivost.

Pa zato - svaki komentar je dobrodosao!

Hvala!

[Ovu poruku je menjao velja dana 17.07.2006. u 13:17 GMT+1]
[ -Gogy- @ 17.07.2006. 14:28 ] @
Lijepo, al imaš dolje desno jedan bug, ona crta... Također u Operi i Firefoxu imaš bug da ti iznad lijevog menija gdje piše Sadrzaj: prelazi ti preko onog crvenog pa se ne vidi... onda samo u Firefoxu ti se raspada malo kad se dođe preko tipke u gornjoj navigaciji...

A i preporučio bih nekakav drugačiji rollover kad se dođe na tipku u navigaciji gore, ona crvena crta je malo bezveze...
[ velja @ 17.07.2006. 16:53 ] @
Hvala! Primetili smo to transformisanje prilikom pregleda u firefoxu (ta crta i "bezanje" linkova). U Operi i IE funkcionise dobro. Interesuje me sta mislite o samoj funkcionalnosti? Mozda neki predlozi da se nesto doda od sadrzaja?

[ CtrlAltDel @ 17.07.2006. 17:25 ] @
pretraga !!!
[ velja @ 17.07.2006. 19:20 ] @
pretraga je na izricit zahtev klijenta izbacena...
[ -Gogy- @ 17.07.2006. 21:12 ] @
Funkcionalnost? Ne može jednostavnije, nađi proizvod i klikni "U korpu". Zamjerku dajem vrlo slabim dodatnim informacijama o proizvodu...
[ velja @ 17.07.2006. 22:40 ] @
Hvala Gogy!

Da - dodatne informacije o proizvodima ce biti postavljene uskoro... Bar onda kad ih klijent dostavi...
[ cartmanlee @ 18.07.2006. 10:48 ] @
U firefoxu se kod mouse over čitav dizajn malo pomakne, kada mišem prijeđem preko gornjih buttona, ispod njih se pojavi neka plava crta i čitava stranica se malo pomakne prema dolje.
Ne znam da li se to smatra bugom pod ranijim postom (crta ispod).
Inače je stranica ok, naravno, treba ubaciti sadržaja.
[ velja @ 18.07.2006. 16:49 ] @
hvala na komentaru, cartmanlee!
[ WawaHOO! @ 18.07.2006. 18:40 ] @
Mislim da bi trebao da izbacis crvene crte kada se stavi kursor na sliku... Inace ostalo je OK, kao sto i drugi kazu treba vise opisa
[ Sasa Stevic @ 18.07.2006. 19:42 ] @
Ne znam sta se ima komentarisati "vjesto" modifikovan template!!!
[ velja @ 19.07.2006. 00:39 ] @
Hvala na tome - "vesto", ali nije stvar u modifikaciji, vec u funkcionalnosti. Inace ceo site fura uz mambo jezgro i dobijen je uz zakup hostinga... Bilo je "cupavo" implementirati ga u mambo, ali je sve ispalo na kraju ok. Kao sto rekoh - ako ima predloga za poboljsanje funkcionalnosti - obzirom na namenu sajta... (svejedno, prihvatamo i kritike na ime izgleda )

Bez obzira na to, zahvaljujem se sasi!
[ Sasa Stevic @ 19.07.2006. 10:22 ] @
Svako dobro ti zelim. Pozdrav!
[ dragancesu @ 19.07.2006. 14:52 ] @
Makar je vec vidjen template lepo izgleda, vidi se da se autor potrudio.

Znam da se kod nas odomacio engleski, ali moram priznati da smeta kad se mesa srpski i engleski, mislim na sadrzaj.

Znam da ti nije lako, ali u KAMERE si ubacio i web kamere i digitalne aparate i digitane kamere. A uz to nema slika (sto ti je najveca zamerka) pa se tu nasao i CHEPRE i HAPI. Sta li ti je to?

Uglavnom, najveca zamerka je sto nema slika i opisa. Ipak je to ducan.

Pogledaj slike. Jeste da ispod slike pise "pogledaj u punoj velicini" ali mi deluje da se najesce otvara pun ekran i mala slika, pa kvari utisak.

[ pitchweis @ 20.07.2006. 08:56 ] @
Ne sviđam mi se "skakutanje" (IE) class="mainlevel" u levom, velikom meniju. Napravi ih da ne skakuću.
To je prvo što sam video.
[ velja @ 20.07.2006. 08:58 ] @
Hvala na komentarima!