[ SoulFly @ 21.07.2006. 00:55 ] @
Pozzz drugari,
imam problem kao shto sam i gore naveo: na desktopu telefona mi se ne registruje propushten poziv niti primljena poruka (kada udjem u propushtene pozive,tamo redovno stoji porpushten poziv...takodje i SMS kada udjem u Inbox redovno stoji neprochitana poruka)...takodje kada stigne poruka ne chuje se ni melodija ni ne radi vibracija?!?!!? Inache kada je u pitanju poziv sve je redovno, registruje se na ekranu, takodje su i zvuk i vibracija normalni!
Resetovao sam i telefon na fabrichka podeshavanja....i dalje ista stvar!
Inache ovo mi se pochelo dogadjati od juche...nishta posebno nije prethodilo ovome...par primljenih poruka i par slika preko MMS-a...
Po logici stvari kvar nije u hardveru vec softverske prirode...Pomoc...shta mozhe ovde da se preduzme?!?!?!
Hvala puno unapred


[ Duche @ 21.07.2006. 13:10 ] @
I meni se to desavalo kad sam ubacio kodeke da mogu da pustam MP3 kao zvono. Ali kad ga resetujem nastavi lepo da radi.
Sta da ti kazem, to ti je kao Windows, kad pocne da brljavi, reinstaliraj sistem :)
[ SoulFly @ 21.07.2006. 15:47 ] @
Ali ja sam ga i resetovao naravno....i ne pomazhe...i ne samo to nego taj master reset na fabrichka podeshavanja...i dalje isto!
A pre toga nisam ubacivao nikakve kodeke i chuda...inache MP3 mi pushta kao zvono i bez dodatnih krpljenja
HELPPPPP
[ kmecalo @ 24.07.2006. 16:50 ] @
Ne bih da te tesim ali mislim da stvar nije ozbiljna! Ja sam takav problen imao pre oko 3 meseca na N7610 i resio ga tako sto sam podesavalja prikljucaka vratio u normalu! Ne mogu ti reci tacno sta sam radio jer taj telefon nije vise kod mene a na N6680 sam pogledao na brzinu ali nisam nasao to sto sam trazio! Jedini savet je da pogledas podesavanjna oko prikljucaka i profila! Nadam se da ti je nesto od ovoga od pomoci!
[ ZeroHack @ 26.08.2007. 14:40 ] @
Ja imam drugaciji problem ...Isto Nokia 6680 , nekad mi poruka stigne ali je nigdje nema ...
da pojasnim, u log-u vidim da mi je pristigao sms ,ali ga nema u inbox-u...
I pretrazim citav system/mail folder,ali nema poruke ,pa nema,a u log-u uredno pise da je stigla i sve...
Jednom sam vratio na fabricki podeseno i nije mi se to desavalo izvjesno vrijeme ali je opet pocelo ...
Da li ima kakvo resenje ili da ga opet vratim na fabricko podesavanje ?
[ pajaja @ 26.08.2007. 15:02 ] @
Citat:
I pretrazim citav system/mail folder,ali nema poruke

A sa cime si pretrazivao ovaj folder? I kako si ocekivao da tek tako tu nadjes poruku?
[ ZeroHack @ 26.08.2007. 21:37 ] @
Pa posto poruke moraju negdje da se cuvaju , one se cuvaju kao neki fajlovi...
E sad ti odes u system/mail (zavisi da li ti se poruke cuvaju u memoriji telefona ili na kartici bice C: ili E:) ,a da najbolje je sa
FExplorerom posto on ima ANSI viewer ... E sad u system/mail imas gomilu fajlova i onda ih otvaras preko Ansi viewera i eto to je to ...
[ SoulFly @ 27.08.2007. 18:50 ] @
Ja sam moj problem reshio tako shto sam uradio onaj "full format" ili shta vec...nashao sam tu negde na forumu da postoji ona shifra shto je kao neki master reset ili shta vec...i sem toga full format memorijske kartice, i posle sve shljaka.

vazhna napomena: OBAVEZNO SVE PRVO BACKAPUJ..CELU KARTICU I MEMORIJU TELEFONA, inache cesh bespovratno izgubiti sve!!!

Inache, mozhda si koristio neki program poput MumSMS ili slichno, za sakrivanje SMS-a, on takodje zna da napravi gluposti.
Srecno!
[ ZeroHack @ 28.08.2007. 11:33 ] @
Ma moram i ja to uraditi , nema druge...
Znam da hoce oni programi da prave frku,ali ja ih nisam instaliravao ..