[ Boyzi @ 21.07.2006. 18:52 ] @
Instalirao sam i DivX 5.0 Pro Codec i XviD codec i dalje nece da mi lepo otvori film vec secka slika.
Ne znam stvarno shto bi moglo da bude u pitanju...
By the way to sam sve instalirao na Lap top-u, mozhda to ima neki uticaj na celu prichu
Pentium 3, 597 MHz, 192 MB of RAM...
Ne znam koje su karakteristike grafichke... mislim da je 4 MB.....?
[ maricn @ 21.07.2006. 21:15 ] @
ne bi trebalo da je konfig. kriva ali ipak pogasi sve nepotrebne prog. i pozadinske procese i iskljuci film effect iz divx-a(configuration), instaliraj antifriz(i ffdshow)...
[ silber @ 22.07.2006. 11:12 ] @
Moja preporuka je da instaliras ffdshow i mislim da ces resiti problem. Treba pomenuti i programce GSpot kojim mozes videti koji ti codec treba za odredjeni video fajl.
[ bizzy86 @ 22.07.2006. 11:26 ] @
Skini negde sa neta all in one kodeke i stavi media player 10 i mislim da neces imati problema. Nabudzeni paketi kodeka kao ace mega codec pack samo mogu da stvaraju problema a i stavljaju brdo nepotrebnih stvari. All in one je mali ali ima sve sto ti treba. Ja koristim gore pomenutu kombinaciju i nemam nikakvih problema...
all in one mozes skinuti sa adrese www.free-codecs.com/Codec_Pack_All_in_1_download.htm...
[ Zoran Rodic @ 23.07.2006. 06:34 ] @
Probaj negde da pronadjes DivX Video Bundle 5.2
njegov .exe fajl glasi DivX52XP2K i primecujes da u sebi ima XP
Hocu da kazem da su neke verzije bile "nekompatiblne" sa XP-om.

Ili to ili ffdshow, kako rece Silber.

E sad, jedino ta grafika ... 4 mb ... hm.
Moze biti i do toga, a tu vec nema pomoci
[ Cileinteractiv @ 24.07.2006. 22:06 ] @
Pokušaj sa FFD show-om ako uz pomoć njega ne može glatko da se reprodukuje video onda je problem u slaboj konfiguraciji. Pogledaj temu http://www.elitesecurity.org/t...ompresiji-korisne-teme-linkovi pisalo se već o problemima reprodukcije DivX-a na slabijim mašinama.
[ Boyzi @ 05.08.2006. 02:54 ] @
Ok, hvala snashao sam se nekako...
mislim da je najvishe utitzao ffdshow, bar moje mishljenje...
tnx, pozz