[ boba86 @ 24.07.2006. 18:39 ] @
Pozdrav,kupio bih tv karticu ali imam problem za koju da se odlucim,jer ovde na forumina imam veoma podeljenih misljenja.Zato mislim da je najbolje da iznesem svoju konfiguraciju i neko kompetentan da preporuci nesto kvalitetno.

Intel Celeron 1,8 ghz
256mb ram
GeForce 4mx 440 64 mb
maticna ploca asus ne znam tacno koja
40gb.

Ja sam razmisljao o Leadtek-WinFast TV2000 XP Expert sta vi mislite? Hvala
[ DjoleReject @ 25.07.2006. 11:59 ] @
Ja cu ti pokusati pomoci sledecim savetom: NIKAKO ne kupuj MSI TV@niwhere Master! Mozda je samo do komada koji je meni zapao, ali kvari se na toliko sulude nacine da ne znas ni da li si ti nesto krivo podesio, pa sredjujes instalaciju i drajvere, pa menjas slotove, pa on malo radi, pa opet ne radi... Posle na netu vidim da se (bar jos dvojici ljudi) desavalo isto. Zaobidji...
[ MiSve @ 25.07.2006. 12:36 ] @
Leadtetek 2k/xp ti je dobra kartica. Neki ljudi hvale Asus-ove tv kartice...
[ strš @ 25.07.2006. 23:18 ] @
Ja ti govorim iz iskustva jer posedujem MSI TV@niwhere Master i u početku sam imao problema ali posle flešovanja eeproma(skinuto sa net-a) i korišćenja DScaler-a zadovoljan sam.
[ Fuzz @ 26.07.2006. 08:27 ] @
Pa sa Leadtekom se neces za.ebati.
[ Zoran Rodic @ 26.07.2006. 16:12 ] @
http://www.tv-cards.com/
moze biti od koristi

takodje, bilo je o tome reci, i to dosta na ovom forumu,
Mrzim da to kazem, ali koristi pretragu, bice od koristi
[ DjoleReject @ 26.07.2006. 16:54 ] @
Citat:
strš: Ja ti govorim iz iskustva jer posedujem MSI TV@niwhere Master i u početku sam imao problema ali posle flešovanja eeproma(skinuto sa net-a) i korišćenja DScaler-a zadovoljan sam.

Ne bih da odlazim u offtopic, ali mozes li to flesiranje EEPROMa da pojasnis, jer ja nisam ni znao da TV kartica ima neki ROM u sebi. Kako se to radi i kakve je rezultate dalo (a i kakvi su ti bili simptomi). Ako nije prikladno postaviti ovde, molim te da posaljes pp.
[ branko_r @ 26.07.2006. 20:56 ] @
JA sam pre mesec dana kupio ASUS P7131 i prezadovoljan sam kako radi.Uz to i daljinski je dovoljno ozbiljan i odlično funkcionoše(za razliku od mojih predhodnih tv kartica), a i software koji ide uz nju (My Cinema) je OK.Uz to imas i FM i Teletex.Cena je negde oko 4000.00 din.
[ branko_r @ 26.07.2006. 21:00 ] @
Mene isto zanima gde si našao flash za msi karticu i koji software si koristio za flashovanje?.Pošto imam externu tv MSI VOX 8609 ali nešto neće da radi.Probao sam na nekoliko računara radi ali kod mene neće.
[ strš @ 27.07.2006. 00:40 ] @
Dugo mi je terbalo da iskopam taj podatak ali ću rado da vam kažem na koji sajt da idete.To je http://www.dscaler.org/phpBB/v...p;postorder=asc&highlight=
Meni kartica radi već godinu dana od kako sam je flešovao i nemam nikakvih problema.Samo koristi DScaler jer sam primetio da software koji ide uz njega nije dobar jer "koči"sliku.
Sama manifestacija kvara pre flešovanja je to da je kod podešavanja zemlje uvek avganistan i nisam mogao da to promenim.
Nadam se da sam pomogao.
[ The Razza @ 03.08.2006. 20:23 ] @
KWORLD izbegavaj u sirooooooooookom luku!!!