[ Crazy Man @ 25.07.2006. 21:56 ] @
Zanima me šta mislite o konkurentnosti ključne riječi blog ili blogeri za google.hr za hrvatska pretraživanja ? Sigurno su velika jer je tu i blog.hr i mojblog.hr i bloger.hr... ali dali bi se uz dosta rada moglo doći do npr top20 za tu ključnu riječ? evo samo da čujem mišljenja. Svakako će mi trebati ogroman broj linkova...
[ noviKorisnik @ 26.07.2006. 02:10 ] @
Verujem da su ti obe ključne reči suvišne, osim ukoliko i sam ne radiš na plasmanu sopstvenog blog servisa.

No, vidim da su ti blog i blogeri bitni ... mogao bi da se fokusiraš na par kratkih fraza koje sadrže reč blog.
[ Radovan__III @ 26.07.2006. 08:46 ] @
ukoliko nemozes da se nosis sa velikim sajtovima probaj da se fokusiras na fraze od vise reci tipa "besplatan blog" itd ....
[ Crazy Man @ 26.07.2006. 09:27 ] @
što mislite na fraze npr: "blog skripte", "blog tutorijali" ? koliko se to traži, zna li netko ?
[ WawaHOO! @ 28.07.2006. 12:02 ] @
Zbog cega samo te reci, ako imas blog servis tekstovi blogera koje pretrazivac indeksira mogu dovesti posetioce i za neke sasvim druge kljucne reci... pored linkova poradi i na optimizaciji sopstvenog servisa tako da pretrazivaci dovode posetioce i za neke reci iz tekstova blogera pa ce samim tim mozda pozeleti i sami da isprobaju servis.
[ noviKorisnik @ 28.07.2006. 12:22 ] @
Ja nisam primetio da je iko ovde napomenuo da se radi o promociji blog servisa.
[ WawaHOO! @ 28.07.2006. 13:47 ] @
Citat:
noviKorisnik: Ja nisam primetio da je iko ovde napomenuo da se radi o promociji blog servisa.


Pa covek je otvorio blog servis, verovatno zbog toga i pita !!!
[ Crazy Man @ 28.07.2006. 19:38 ] @
Nisam otvorio iako se radi o nečem sličnom (više u mom potpisu). Ma trebam još malo linkova dovesti iako imam dosta sa blogova (bilo i na VIP Portalu, Tportalu, skripte385, spalionica)... na početnu stavljam novosti i svaka koristi neke druge ključne riječ (tko zna možda pomogne) a i izgled linkova je sređen...