[ Don Felipe i Kajetano @ 26.07.2006. 10:05 ] @
1. Da li je neko imao iskustva sa wire transfer prenosom novca sa svog 2checkout naloga na svoj racun u nekoj banjaluckoj banci?

2. Ako ne, da li mi neko moze preporuciti neku banjalucku banku koja prima novac iz inostranstva preko wire transfer? (Fiksne i/ili procentiualne marze?)

3. Kakav je limit sto se tice prijema novca u banjaluckim bankama? Nakon koje sume se mora dokazivati porijeklo novca? Ovo me interesuje jer hocu da iznajmljujem oglasni prostor na web site-u stranim licima i firmama, a jos ne znam da li cu za tako nesto moci da pribavim bilo kakav dokaz, osim email-a posrednika u iznajmljivanju.
[ Marko Bijelic @ 26.07.2006. 10:36 ] @
2. Ja koristim usluge Zepter Komerc Banke i prilično sam zadovoljan.

Mnogo lakše ti je da se raspitaš po samim bankama, mada šaltersko osoblje je uglavnom neinformisano. Što se tiče odličnog odnosa prema klijentima, informisanosti i strpljenja da ti objasne kako stvari funkcionišu preporučujem Raifaissen Banku u onoj plavoj zgradi, kod bivše građevinske škole.
[ Don Felipe i Kajetano @ 26.07.2006. 11:40 ] @
Hvala na preporuci, mungos!

Da li u Zepter Komerc traze neki dokaz o porijeklu tako primljenog novca?
Da li si imao nekih problema sa limitom novca koji mozes primiti? (npr. 1000EUR pri jednom transferu, za jedan dan, za jedan mjesec ili tako nesto...)
[ Marko Bijelic @ 30.08.2006. 15:12 ] @
Mene niko ništa nije pitao za porijeklo novca. Dam karticu i pokupim lovu, oni dobiju svoju proviziju i laganeze svako na svoju stranu :)
[ OffShore @ 30.08.2006. 15:52 ] @
www.novabanka.com ubjedljivo na prvom mjestu u BH u informacionim tehnologijama:)