[ spartak @ 30.01.2003. 23:47 ] @
Pozdrav,

ukratko cu da vam skrenem paznju na nesto sto me je prijatno iznenadilo pre neki dan. Trazio sam neke fotke i nabasam na sajt www.fotospring.com , tamo se besplatno registrujem i pronadjem sta mi je bilo potrebno. Par dana kasnije dodjem ponovo da potrazim i posto ne znam slovenacki (a mozda glupo zvuci) i ni hrvatski krenem da trazim po engleskim kljucnim recima.

Popijem "sorry, no matches found" jednom, promenim kljucne reci i opet isto. Zatim sam se okrenuo drugim mestima i to bi ubrzo zaboravio da posle podne nisam dobio sledeci email:
_____________

Postovani g.Milos,

Predlazem, da trazite po recima:
letalo
oblak
nebo

Ako trebate bilo sto tu smo,
Mario
_____________

Ja sam do sada u zivotu naisao na 3 ili 4 mesta gde je "podnosljiva" podrska cak i kada tu uslugu placate, a sada sam bio u situaciji da mi ljudi nude pomoc koju nisam trazio na osnovu toga sto su gledali log "sorry" pretraga i slicno. Ajde da je u pitanju firma koja je tek pocela pa da nije cudno sto se trude, vidjao sam njihove kataloge unazad par godina.

Nije mi trip da bilo koga promovisem, osecam da je red da se ovakav primer objavi, any comments?

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 31.01.2003. u 03:03 GMT]
[ cedomir @ 30.01.2003. 23:55 ] @
skini zarez sa kraja linka :)
Da, svaka im cast, profesionalno
[ Dragan Varagic @ 02.02.2003. 11:38 ] @
Veoma lep primer pracenja aktivnosti korisnika, kada vec ne postoje adekvatni prevodi :)