[ Boki4u @ 30.07.2006. 07:46 ] @
Ajde malo kritike na racun mog sajta :D
www.gumball3000serbia.cjb.net

Sta valja? Sta nevalja?
[ Aleksej Vasic @ 30.07.2006. 17:08 ] @
Zameni tabele css-om!
[ WawaHOO! @ 30.07.2006. 22:03 ] @
Citat:
Boki4u:
Sta valja?


Dosta zanimljivog sadrzaja u vezi GBall-a.

Citat:
Boki4u:
Sta nevalja?


Mnogo je dugacka strana i skrolovanje izludjuje, mozda bi mogao da postavis malo manje vesti na naslovnu jer ovako covek poludi.
[ Boki4u @ 30.07.2006. 23:46 ] @
Hvala WawaHOO!

Hteo sam da dodam jos kategorija i da podelim sadrzaj malo bolje, ali nikako to da uradim. Skraticu i broj novosti po stranci.
[ Gulp @ 31.07.2006. 05:26 ] @
I optimiziraj fotografije, teže su nego što bi mogle da budu.
[ -Gogy- @ 31.07.2006. 06:34 ] @
Ne valjda domena, i izgleda blogerski... što se tiče sadržaja dobar je.
[ Gulp @ 31.07.2006. 07:19 ] @
Citat:
-Gogy-: ... i izgleda blogerski...

Pa kad je blog :)
[ ventura @ 31.07.2006. 08:19 ] @
Kakav god da je sajt, kad je napunjen sadržajem - odličan je. Džaba ti i najbolje dizajniran sajt na svetu ako ne staviš nikakav sadržaj na njega.
[ Gulp @ 31.07.2006. 08:55 ] @
Citat:
ventura: Kakav god da je sajt, kad je napunjen sadržajem - odličan je.

Mora da te nešto debelo iznerviralo kad si napisao ovo. Nadam se da nisam ja :)
[ WawaHOO! @ 31.07.2006. 11:11 ] @
Citat:
Gulp: Mora da te nešto debelo iznerviralo kad si napisao ovo. Nadam se da nisam ja :)


Covek je u pravu, mnogo je vazniji sadrzaj nego "teske" slike... naravno ne treba da bude ruzno ali prikladan dizajn i dosta zanimljivog sadrzaja...
[ Gulp @ 31.07.2006. 12:00 ] @
Heh, šta je vama bre? Pitanje je bilo šta valja šta ne valja na određenom sajtu. I šta sad, ako ima dobar sadržaj (ne znam za to, tema sajta me uopšte ne interesuje tako da ne mogu ništa da kažem), ništa drugo nije bitno, sajt je odličan? Naravno da nije. ( A pošto znam da ni Ventura ne misli tako, više sam onako iz fazona pitao ko ga je iznervirao). Ne ulazim u to šta je najvažnije, samo sam rekao da slike nisu optimizirane koliko mogu da budu. O.K?
P.S. A na kraju krajeva i slike su neki sadržaj, pa ako je bitan kvalitet sadržaja, bitan je i kvalitet slika. Ili nije?

[Ovu poruku je menjao Gulp dana 31.07.2006. u 13:28 GMT+1]
[ ventura @ 31.07.2006. 20:49 ] @
Mislim da je sajt sasvim ok odrađen, i sve pohvale što je autor i napunio sadržajem sajt, a ne samo ostavio ono "under construction" ...

Inače ako se već sajt ocenjuje kao celina, mislim da u oceni dizajn učestvuje samo 10%, a sadržaj 90%... Kažem, džaba ti najbolji dizajn na svetu ako nemaš nikakav sadržaj... Takvih sajtova ima mali milion, nasuprot onima koji nemaju nikakav dizajn, a prepuni zanimljivih sadržaja i opet privlače gomilu posetilaca...
[ Gulp @ 01.08.2006. 12:04 ] @
Ne mislim ni ja da je sajt loš, ali stranica sa novostima ima 736KB, pa računam da mu ništa ne bi smetalo bar slike da optimizuje (mada je i cela postavka stranice sa novostima mogla da bude bolja, ovako je to najklasičniji mogući blog). Jer možeš na stvar da gledaš i drugačije: džaba i dizajn i sadržaj ako korisnik mora nekoliko minuta da čeka da mu se stranica učita. Nravno, ako je nekome baš važan sadržaj čekaće i mnogo duže, ali zašto maltretirati ljude bez potrebe.

[Ovu poruku je menjao Gulp dana 01.08.2006. u 13:51 GMT+1]
[ TheAlas @ 05.08.2006. 00:51 ] @
Odličan je.

Samo ne znam je li do mog lcd monitora, ali pozadina izaziva manji epileptični napad prilikom scrollovanja u Mozilli. Preporučujem solidnu boju kao pozadinu na mesto te iritirajuće mase piksela .
Još nešto - naslovi postova bi možda trebalo da imaju veću gornju marginu, čisto da se ne "utapaju" u tekst.