[ Draugdur @ 02.08.2006. 19:23 ] @
Imam problem sa MP3 playerom (AS Logic PD-1015 1 GB): kada pokušam da ga upalim, sve što se desi je da display počne da trepće, i to je to; nema čak ni uobičajenog "splash-screena", i jedini način da ga "ugasim" (prekinem treptanje) je da izvadim bateriju. To traje otprilike par dana, otkad sam (slučajno) pokušao da ga upalim sa praznom baterijom (ovo pominjem jer jedan prijatelj ima identičan problem sa istim uzrokom). Baterije koje sam koristio su nove, tako da sumnjam da je u njima problem.
E, da, kad ga priključim na komp pojavi se "removable disk drive" ali ne mogu da mu pristupim ("no disk inserted" poruka); pokušao sam i da ga formatiram, neće. Šta mogu da napravim?
[ HellHacker @ 04.09.2006. 19:29 ] @
nesto ti softverski nije podesen ili neki deo unutra probaj da ga otvoris i da vidis sta nije u redu snjim..
[ ton_majstor @ 04.09.2006. 20:28 ] @
Jel' ga vezuješ na taj komp sa Win 98? Ako da, razmisli da prethodno skineš ili instaliraš drajvere za 98, ako ih ima!

Ako si pod garancijom, ne otvaraj ništa. Ako nisi, možda treba flešovati BIOS, možda su te baterije loše... hmmm.

Inače šteta, lepa naprava...

[img][att_url][/img]

Pozdrav!
[ Draugdur @ 11.09.2006. 16:23 ] @
Dodjavola...zaboravih da javim da sam rijesio problem; ma! ustvari je vise bila u pitanju, ehr, "glupost" korisnika ("user bad or invalid" :-D ) tj moje malenkosti nego stvarno problem...greeska je u svakom slucaju bila softverska, reinstall firmwarea i format je odradio posao...samo sto u momentu nisam imao firmware pri ruci. Hvala u svakom slucaju
[ sakam @ 15.09.2006. 08:51 ] @
imam isti problem,naime moj player je neki no name od 1Gb kako da uradim update firmware ima neki program za to pa zatim neki bin file sa flesom u nutra ili kako uopste da napravim update?
[ Draugdur @ 16.09.2006. 18:08 ] @
Pazi, ja sam taj program dobio na CDu uz player... nista, jednostavno sam instalirao doticni (SigmaTel Audio Player), pokrenuo "firmware download" i pustio program da odradi svoje. E, ukoliko kod tebe nije tako..onda pojma nemam :( Raspitaj se na www.everythingusb.org , oni ce mozda znati.