[ Tyler Durden @ 07.02.2003. 20:37 ] @
evo polusacu ovo da ilustrujem sto je moguce vise :)
Imam problem sa grafickom karticom. Sistem je XP, athlon 900mhz, 256 rama i geforce2 mx400 32mb....
Pogledajte najprije screenshotove svega
Ovo je sta se vidi u device manageru
Ovo je directx
I ovo je su display settings

Instalirao sam najnovije drajvere sa nvidiinog sajta, ali sve ostane isto.
Nista mi nije jasno. U device manageru je prepoznata graficka ali vidite sta pise za nju.....
[ draganbg82 @ 16.06.2003. 22:45 ] @
Pa nadji drajver za mx400, a ne za mx440 i resenju je kraj. Najbolje je da vidis koji model imas onda kada ukljucis komp i kada ti pre one poruke "press dell to enter bios" napise na vrhu ekrana koji je tacno model. Ako to ne upali sa drajverima, promeni slot, tj. stavi je u drugi.
[ eee @ 17.06.2003. 15:20 ] @
a gde da stavi u drugi agp slot:)
salu na stranu, verovatno si skinuo sa nvidia sajta fajl od jedno 9mb i on bi trebalo da odradi stvar kako treba. ali izgleda da sa njim ima problema. za gf4 i za riva tnt radi kako treba ali koliko sam video za gf2 ne radi, cak zna da pravi probleme. najbolje je da se drzis starih drajvera za sada
[ MMX @ 17.06.2003. 18:11 ] @
Najbolje je da skines drajvere sa oficijelnog sajta proizvodjaca kartice. Ja imam Asus V7100 GeForce 2 MX 400 64MB TV Out, i dok sam imao Windows, koristio sam drajvere za Windows XP koje sam skinuo sa sajta proizvodaca kartice. Znaci pogledaj ko pravi tvoj Ge Force, pa skini drajvere.
[ Veljko @ 18.06.2003. 11:21 ] @
Uradi uninstall drajvera preko Add/Remove Prog..
Instaliraj DirectX 9 i skini najnovije detonatore sa nVidia sajta.
Trebalo bi da radi OK u koliko ti nije neka greska u windows-u ili ti u koliko windows nije "skrljan".

http://download.nvidia.com/Win...4.03_win2kxp_international.exe