[ darkfield @ 06.08.2006. 21:21 ] @
Prije nekih mjesec i po dobio sam na poklon Ipod nano od 1GB. Instalirao sam softver na svoj komp i sve je radilo bez problema (transfer muzike, slika isl). Međutim, kad sam, prije desetak dana otišao kod brata (koji takođe ima nano), ukopčao sam svoj plejer da bih dopunio bateriju, ali ga je njegov Itunes uočio i prepoznao (uprkos tvrdnji da Ipod može raditi na samo jednom računaru). Osim puštanja muzike sa mog plejera i neuspjelog pokušaja kopiranja moje muzike na njegov HD (copy - paste), nismo ništa dugo radiji plejeru, osim dopunjavanja...
Sad, kad sam došao kući, moj računar vidi nano samo kao removable drive, dok ga Itunes ne uočava. Probao sam i reinstalaciju i system restore, ali ništa...
Da li je fol u tome da moram ponovo otići u Bg i odjaviti ga sa njegovog Itunes-a, pa ga onda ponovo prijaviti na svoj? Ako jeste, kako ga je onda njegov komp prepoznao? Nemam pojma...
Some advice, please!
Hvala!
[ voodoosin @ 19.08.2006. 14:54 ] @
probaj edit>preferences>ipod klikni na enable disk use.
to je funkcija koja omogucava ipod-u da se ponasa kao flash memory. jedino tako mozes kopirati pjesme, a ne direktno sa ipoda. to je jedna od stvari koja me nervira na ipodu.
[ yooyo @ 25.08.2006. 13:08 ] @
Ili skinite program sharepod. http://www.sturm.net.nz/websit...Pod+Programs&Page=SharePod

Stavis ga na iPod i pokrenes ga odatle. U stanju je da provali iPod bazucava i kopiranje na PC i u podataka i da izlista imena svih pesama koje imate. Omogucava kopiranje muzike nazad na PC ili sa PC-a u iPod bez iTunesa. Ja ga koristim na iPod video 30 i odlicno radi.
[ Artist @ 01.09.2006. 10:06 ] @
Gde ima da se kupi iPod NANO i koliko kosta onaj od 1 GB. Planiram taj da kupim posto sam video karakteristike na internetu, kako se pokazao ? ? Jeste li vi zadovoljni ??
[ nemanjabl @ 15.09.2006. 11:23 ] @
moze li mi neko reci sta sve dolazi u pakovanju za iPod nano???