[ goranbo @ 07.08.2006. 19:04 ] @
Pozdrav, žne znam trebam li spomenuti da je operater kojeg koristim hrv. TELE2

Uglavnom, zanima me moze li se na Nokiji 6230i koju imam ukljuciti negdje opcija da mi dojava o dospijeću poruke bude zvučna. Naime, meni stižu dojave o dosijeću SMS poruka, ali bez ikakvog zvuka. Ne mogu nigdje pronaći tu opciju (činimi se da je ni nema).

Moj prošli, i nogo stasriji mobitel je to imao.

Ne mogu a da ne zamijetim da iako su novi mobilni telefoni mnogo moćniji od starih, zbog svoje kompliciranosti, čini mi se, imaju mnogo lošije napravljene funkcije.

Npr, kad se sjetim svog prvog mbitela, Phillips Genie, on je imao nenadmasne funkcije. Vrlo pregledno, sve dostupno s jednim ili dva klika, vremena dvadeset dolaznih i dvadeset odlaznih poziva pomocu samo jednog ili dva klika, itd itd.





[Ovu poruku je menjao goranbo dana 07.08.2006. u 23:06 GMT+1]
[ calexx @ 07.08.2006. 20:53 ] @
Nemaš uputstvo za njega?

Tones
You can change the settings of the selected active profile.
Select Menu > Settings > Tones. Select and change Incoming call alert, Ringing
tone, Ringing volume, Vibrating alert, Message alert tone, Instant message alert
tone, Keypad tones, Warning tones, and Push to talk settings.
[ goranbo @ 07.08.2006. 22:05 ] @
Hvala care, ali mislim da se nismo dobro razumjeli.
Ja govorim o sljedećem: Kada pošaljem sms-poruku, i kada ta poruka stigne na odredišni mobitel (na odredište), ja dobijem malu potvrdu da je poruka stigla, automatski. Samo što ta potvrda ne proizvodi nikakav zvuk - a ja bih želio da proizvodi, al izgleda da se na ovom mobitelu to ne može dobiti što je baš bezveze.

Bit ću vesel i zahvalan ako me netko razuvjeri :)

PS: Ispričavam se, vjerojatno sam stavio pogrešno naslov ovog posta. Evo sad ću prebaciti jezik mobitela na engleski... e da, zove se Delivery report (izvještaj o isporuci). Dakle meni on stigne, ali nema nikakvog tona, a ja želim da ima ton.

LP,
Goran
[ goranbo @ 07.08.2006. 22:41 ] @
Zapravo čuje se neki skroz tihi ton (i to se izgleda ne može nigdje promijeniti).

O nečem sličnom se govori u topicu sms-notifikacija http://www.elitesecurity.org/t89331-0#582499
[ ipacid @ 30.08.2006. 17:19 ] @
Citat:
goranbo:
Uglavnom, zanima me moze li se na Nokiji 6230i koju imam ukljuciti negdje opcija da mi dojava o dospijeću poruke bude zvučna. Naime, meni stižu dojave o dosijeću SMS poruka, ali bez ikakvog zvuka. Ne mogu nigdje pronaći tu opciju (činimi se da je ni nema).
[Ovu poruku je menjao goranbo dana 07.08.2006. u 23:06 GMT+1]

Tu opciju ne mozes pronaci jer je ni nema. Nemoj se dzabe muciti da je pronadjes.
[ Bidza-vs @ 30.08.2006. 17:38 ] @
iskljuci izvestaj o prispecu poruke i pre pisanja poruke stavi uzvicnik ! i dobices to sto ti treba