[ gogi2805 @ 11.02.2003. 14:24 ] @
Moze li mi neko objasniti kako aktivirati javu i ubaciti neke javine aplikacije, i dali je to rizicno raditi i moze li se to raditi preko obicnog Siemens data kabla?
[ darkofdoom83 @ 12.02.2003. 10:18 ] @
Mislim da se JAVA ne moze aktivirati preko obicnog data kabla,ali kad je jednom
aktivirash posle ces moci da koristis i data kabel za prebacivanje java aplikacija,
slika,melodija...
Aktiviranje jave je bezopasan proces,i preporucio bih ti da koristis java activator
by skylord,a ne by JORDIK.
Ne mogu da se setim odakle moze da se downloaduje,potrazi malo po netu.
[ RiV @ 12.02.2003. 13:04 ] @
Verovatno imash odgovarajuci kabal jer bitno je, da je NO NAME iliti kinez, oni shljakaju a originalni siemens nece!
Za aktivator mi se javi na PP poslacu ti!
Uostalom pogledaj na TOP threadova, imash i kako se aktivira BEZ OTKLJUCHAVANJA i chime se ubacuju posle JAVA aplikacije!
[ gogi2805 @ 12.02.2003. 14:57 ] @
Citat:
darkofdoom83:
Mislim da se JAVA ne moze aktivirati preko obicnog data kabla,ali kad je jednom
aktivirash posle ces moci da koristis i data kabel za prebacivanje java aplikacija,
slika,melodija...
Aktiviranje jave je bezopasan proces,i preporucio bih ti da koristis java activator
by skylord,a ne by JORDIK.
Ne mogu da se setim odakle moze da se downloaduje,potrazi malo po netu.



Hvala na odgovoru, ali imam jos jedno pitanje: Koje igre da korisitim, ja imam dosta ali milim da su sve za SL 45. Da li i njih mogu koristiti?
[ gogi2805 @ 12.02.2003. 15:00 ] @
Citat:
RiV:
Verovatno imash odgovarajuci kabal jer bitno je, da je NO NAME iliti kinez, oni shljakaju a originalni siemens nece!
Za aktivator mi se javi na PP poslacu ti!
Uostalom pogledaj na TOP threadova, imash i kako se aktivira BEZ OTKLJUCHAVANJA i chime se ubacuju posle JAVA aplikacije!



Hvala na odgovoru i imam jos jedno pitanje: Koje igre da koristim, ja imam dosta ali mislim da su za SL 45, da li i njih mogu koristiti
[ RiV @ 13.02.2003. 00:16 ] @
Ma sve koristi ili rade ili ne rade, mislim da SL 45 ima veci ekran tako da nece da ti se vidi jedan red!! Evo ja recimo imam shah, i radi dobro!!
Isprobavaj slobodno jer posle mozesh preko kompa da pregledash sadrzaj telefona kao i svaki drugi fajl na compu sa DATA exchange!!
[ darkofdoom83 @ 13.02.2003. 14:01 ] @
He is right,listen to the man!