[ iselmic @ 08.08.2006. 19:51 ] @
Imam jedan veliki problem sa pocket pc-om !!! imam ga oko 9 meseci i sve je ok radeo , ali u njegovoj memoriji (iPAQ file store) se ukljucila neka protekcija i nista vise ne moze da se pise niti da se brise samo moze fajlovi koji su mi ostali tu da se gledaju (slike , mp3 ......) nosio sam ga na servisu posto jos imam garanciju i kazu da je to softverski bag i ne znam sta da radim ako moze neko da mi pomogne da mi kaze dal ima neki update za bios ili tako nesto i da ga povratim u zivot . On ovako sve radi sve je ok ali sta ce mi to kad nesto ne radi a znam da moze :) .... Hvala Unapred
www.niscaffe.co.yu
[ Vepet @ 08.08.2006. 20:53 ] @
Znam ja sta da radis, odes u trzisnu inspekciju i objasnis im lepo...mislim, ako imas garanciju sta te briga za biose i sl. samo mozes da pogorsas stvar losim flesovanjem i onda mozes da ostanes bez ikakve garancije. U servis i kazes sta se desava i molim lepo...kad da dodjem po uredjaj....
[ Vepet @ 08.08.2006. 20:57 ] @
A ako bas oces da se zezas, ovo je mislim poslednji update rom-a za tvoj ipaq

http://h18007.www1.hp.com/supp...eldiPAQ/us/download/22474.html
[ iselmic @ 09.08.2006. 02:02 ] @
hvala vam na svemu taj update imam njega sam stavio , ali nista... ipak cu se sloziti sa onom prvom solucijom ...odem i napravim lom tamo i to je to i sto je jos bolje dobijem novi i gotova stvar ! prijatno svima i hvala na saradnji
[ nmilosev @ 31.08.2006. 14:30 ] @
Jesi li probao hard reset??