[ pierre @ 13.08.2006. 11:25 ] @
Zainteresovan sam za domen koji je izasao iz "redemption" i sad je u "pendingdelete".

Posto se moja lukava strategija svodi, realno govoreci, uglavnom na to da pratim i ulovim sekund kad bude dostupan za kupovinu, voleo bih da cujem mozda savet ovde od nekoga od vas ko se bavi time, ako ima sta da posavetuje i voli da podeli savet.

Ustvari ne mozda, vec rado bih cuo dobar savet.

A ako ima nesto previse pametno da bi se pisalo javno, moze i na pp ili na email galeksic na gmail tacka com.

[Ovu poruku je menjao pierre dana 13.08.2006. u 12:43 GMT+1]
[ neca @ 13.08.2006. 11:43 ] @
Na godaddy imas mogucnost "backorder domain", ako se dobro secam, platis ljudima domain i backordering, sednes i uzivas. Njihov servis nadgleda domain, cim se oslobodi on ga kupi i to je to. :)
[ SmilieBG @ 14.08.2006. 17:16 ] @
Ako gledas 'manuelno' zaboravi :)
Najbolje uradi backorder negde...

Poz,
Sale
[ pierre @ 14.08.2006. 18:01 ] @
Hvala obojici, ali ovo me je kopkalo, Aleksandre, sto si ti rekao. Jer, mada ne pomenuh - znam za backorder :)

Ono sto nisam bio bas siguran je koliko ima smisla upravo 'manuelno' cekati da bude AVAILABLE. Nisam to radio, niti znam tudja iskustva.

Nije mi nije bas toliko stalo da bih radio backorder. Niti sam toliko siguran u cast i postenje onome kome platim backorder, a ko mi nudi mogucnost da ako backorder ne uspe onda mi ne vrati novac, vec mogu taj isti backorder da upotrebim da narucim drugi domen. Tako je na Godaddy-ju, ako se ne varam. Razmisljajuci k'o mali perica to znaci - opet backorder za drugi domen, pa ako 'referent' za moj slucaj u Goddady ne nadje boljeg platisu, mozda ga i dobijem.
[ neca @ 14.08.2006. 21:32 ] @
A zamisli situaciju, ti cekas da se domain oslobodi da ga kupis manuelno..a neko je platio backorder ;))
Ko ce pre da ga registruje? :)
[ crews_adder @ 14.08.2006. 22:15 ] @
Posto sam vec pisao na temu backorder-a domena, a da ne bih sada ponavljao, procitaj ovu poruku.