[ absBeg @ 14.08.2006. 14:30 ] @
Instalirao Live Messenger i odjednom slabije cujem druge, a i oni mene jedva cuju, iako su sve zvucne postavke postavljene na maksimum. Stovise, moram glasnije pricati (tiho deranje) da bi me drugi culi. Ovakvih proiblema nisam imao sa prijasnjim MSN Messengerom. Zna li iko u cemu je problem? Zvucna mi je integrirana na maticnu (maticna ploca je PCChips) i radi se o Realtek AC'97 Audio.
Instalirao sam nove drajvere za zvucnu ali to nije pomoglo.
[ Galle PIM @ 14.08.2006. 14:41 ] @
Probaj da ukljucis mic boost, imas tu opciju u naprednim kontrolama zvuka. Vidi tu u samom programu dali postoji sistem za podesavanje jacine zvuka i glasnosti mikrofona. Mogoce je takodje da kao Yahoo meg sam podesava jacinu prema tome koliko glasno govoris, sto ako je spoljna buka velika, sumovi i muzika u sobi, sabracaj od spolja itd, moze da dovede do tog efekta.

Mada nije moguce da ti je bas sve na maximumu, ako je tako nesto si zaboravio!!!

Nisi lepo postavio pitanje kazi sta si tacno proverio.

Pozz
[ absBeg @ 14.08.2006. 18:26 ] @
Otisao sam ponovo na test hardware i nasao opciju Mic Boost (tek kad sam ukljucio napredne opcije) i zvuk mi se odmah pojacao. Testirat cu ga sljedecih dana cim mi se prijatelji vrate s odmora pa se javim ukoliko ovo ne pomogne.

Hvala
[ Galle PIM @ 14.08.2006. 19:19 ] @
nema na cemu, javi kako je bilo
:)
[ absBeg @ 20.08.2006. 09:47 ] @
Ono je pomoglo. sada normalno cujem ljude i oni mene. Hvala na pomoci