[ blagoyeblagoye @ 16.08.2006. 21:07 ] @
Sta mislite o USRobotics 848004 ruteru (kucna upotreba)?
Da li postoji neka fora na njemu da ogranicim protok nekim racunarima?
[ P1ksi @ 16.08.2006. 22:24 ] @

Zaobidji ga u sirokom luku.

Ima samo fora kad se zaglupi da ne radi internet dok ga ne iskljucis na pola sata.
[ calexx @ 16.08.2006. 22:31 ] @
Nije baš toliki problem, kod mene je uspevao da radi 15-30 sati punom snagom i onda se zaglupi. Samo ga isključim iz struje na trenutak i odmah nastavlja. Još mi je pod reklamacijom, skoro sam i zaboravio na njega, baš ću da se raspitam dokle su stigli s tim. Ipak, još ne kupujem neki drugi pošto sam čitao da se za razne rutere ovog nivoa žale na slično ponašanje a još niko nije potvrdio da mu bilo koji ruter uspeva ono što meni nije s ovim. Jedino da reskiram sa nekim Linksys ili Asusom za koje sam čitao da ipak malo bolje rade a ovog da poklonim nekom za male pare. ;)
[ P1ksi @ 17.08.2006. 23:08 ] @
Sa AP-a mi pristizu 2 kabla, jedan u USR, a drugi u neki matori Belkin sa Wireless-om (ona 11mbps varijanta). Ako mi verujes, zaboravio sam gde se Belkin nalazi - sve radi mesecima, ali odlicno pamtim korake i polozaje za paljenje i gasenje usr-a (razbio sam glavu par puta o sto). Ja sam se vec posvadjao sa nekim (kome cu i da poklonim usr-a), ali jos nisam nasao novi ruter...
[ calexx @ 17.08.2006. 23:13 ] @
Ako nađeš neki koji ispunjava sva očekivanja, a već sam pisao šta je to što mene interesuje, javi pa da i ja pazarim takav.
E da, ovo je neki odgovor na pitanje iz teme. ;)
[ blagoyeblagoye @ 22.08.2006. 13:45 ] @
Koji onda ruter da kupim (moze i wireless)?
[ salemfk @ 01.09.2006. 07:56 ] @
Ova tema i mene zivo interesuje, od kada je SBB presao na javne IP kako za male pare imati net na oba racunara nezavisno jedan od drugog.