[ SqlByte @ 18.08.2006. 19:08 ] @
Naleteh na sajt http://www.webmasternoobs.com/ sluchajno, kao ljudi nude besplatne tld domaine :/
Ok, poshto mi je trebao jedan reshio sam da pogledam to. U sushtini to je samo za US, ali ako pitate admina na PM, sredicete neshto. Samo treba da uradite par nekih anketa za Americhke koledze.
evo shta meni chovek reche
http://www.webmasternoobs.com/viewtopic.php?t=33

evo ja cu sutra da mu kazhem koj domen i on ce mi prebaciti na registerfly
videcemo kako ce da bude.
[ DR83 @ 18.08.2006. 20:53 ] @
Ja ne mogu ni da se registrujem. Trazi conformation code kojeg nema nigde :> lol
[ SqlByte @ 19.08.2006. 03:09 ] @
ubi me ne mogu da se setim
znachi sutra cu da vidim odakle sam ja to iskopao...
[ broker @ 19.08.2006. 07:09 ] @
Nema nista besplatno. Platices najverovatnije dogodine kada bude trebalo da se produzi registracija domena a cenu mozes pretpostaviti.

Kada su domeni u pitanju, drzi se u se i u svoje kljuse. Ako ti je skupo da registrujes domen onda batali celu stvar.

[ SqlByte @ 19.08.2006. 17:30 ] @
rekao je da ce da prebaci domen na moj account na registerfly... ja mislim da ja posle mogu da ga produzhim :?
[ broker @ 19.08.2006. 17:32 ] @
Gledaj to ovako: registracija com domena kosta. To je neizbezno.

Zasto bi neko tebi besplatno registrovao domen ako on to mora da plati?
[ crews_adder @ 19.08.2006. 23:57 ] @
Citat:
SqlByte: rekao je da ce da prebaci domen na moj account na registerfly... ja mislim da ja posle mogu da ga produzhim :?


Registerfly? Nije bas preporucljivo kod njih imati domene koji vem nesto znace.
[ ariss @ 20.08.2006. 00:23 ] @
Hm .. ja bih rekao da se tu ipak radi o pokusaju navlacenja klikova za forum sa 120 registrovanih korisnika , tj . ona fora guglujes "free domain names" i dodjes na ovaj sajt , zatim se moras registrovati (ako uspes , posto ovom webmasteru ocigledno nesto ne ide o druke ovaj phpbb hack za confirmation code , ali aj sad da ne sitnicarim previse...
[ SqlByte @ 20.08.2006. 00:42 ] @
ma taj webmaster dobija kesh od tih anketa koje ti uradish, nishta ne finansira on, koliko sam ja razumeo.