[ justnet @ 19.08.2006. 06:11 ] @
Zasto mi Voip Buster kada zovem iz Srbije fiksne brojeve (redovno ga koristim iz Italije bez problema) daje ovu gresku:
Call ended:Sorry, you are not allowed to make this call.
Da li moze zavisiti od centrale, probao sam i sa digitalne ali se desava isto.
U Srbiji koristim DIAL-UP pristup.
[ astery @ 19.08.2006. 20:33 ] @
zato sto ti blokiraju ip i ne dozvoljavaju da zoves...
[ crews_adder @ 20.08.2006. 00:00 ] @
Bilo je reci o tome i ovde i na forumu Voipbuster-a.
[ justnet @ 22.08.2006. 09:10 ] @
A ko mi blokira ?
[ astery @ 24.08.2006. 12:14 ] @
blokiraju ti oni iz voipbustera.....njihova poslovna politika je skroz ne jasna.....tj ne zna se ko stoji iza te firme....sve deluje kao lov u mutnom.....za bilo koji problem nema kome da se zalis...
[ blagec @ 05.09.2006. 14:57 ] @
Zasto mi na voipbusteru zvuk kasni oko 5 sekundi, imam SBB kabovski,256\64 flat biznis nista mi nije jasno...
[ Dexxy @ 23.10.2006. 12:46 ] @
Ja imam kredita na Voip Busteru i ranije sam zvao, ali u zadnje vreme u meni pise Call ended:Sorry, you are not allowed to make this call. I ne mogu nikoga da zovem.
[ lima_kozarac @ 25.10.2006. 11:51 ] @
Srbija, Bosna i Hercegovina tj zemlje sa podrucja Balkana su na crnoj listi VoipBustera te ne dozvoljavaju uspostavljanje poziva.
[ whitie2004 @ 26.10.2006. 07:18 ] @
Ma daj .... nema ovde emocija i crnih lista - samo cist poslovni interest. Puste saobracaj mesec, dva, da se uplati neka lova. Onda blokiraju , da se ne potrosi mnogo od te love. Ista prica kod svih Betamaks klonova. Iskljucuju sve zivo, zasticeni su samo stanovnici EU - jedinstvena izvrsna vlast je cudo jedno :-)

Pravila igre su opste poznata. Kod njih se ide samo ako ti predstoji intezivan telefonski saobracaj u bliskoj buducnosti. Nadjes klon koji je trenutno aktivan, uplatis i trosis besplatne minute brzo i efikasno.
[ kicsi @ 30.10.2006. 13:40 ] @

U Budimpesti bez problema koristim, i mogu zvati bilo gde. Iskoriscavam 300 minuta free razgovora nedeljno. Odem kuci u Suboticu isti problem kao kod svih - NE RADI. Ovde koristim IP telefon sa softverom sa kojim "bilo gde?!" u svetu imam jedinstveni fiksni broj +36 21 ......., ali odem kuci zvati mogu ali dolazni pozivi ne rade *znaci ne na celom svetu, jer postoji jedna crna rupa na planeti gde ne radi, a nazalost to je Srbija*

Od 15 septembra zvanicno je u madjarskoj prihvaceno VoIP tehnologija pozivni 21 je rezervisan za to *9.999.999 brojeva*.
Za sada brojevi su besplatni. Videcemo kasnije.

NAda uvek postoji da se sve promeni jednoga dana .....
[ astery @ 30.10.2006. 13:47 ] @
radi iz srbije bez problema......ako koristis kao sto kazes voip telefon.....onda umesto sip proxy-a "sip.voipbuster.com" stavi "sipgate.co.uk" i videces kako ide bez problema....ovo vredi i za eyebeam........

uzivajte.....pozdrav!!!
[ Dexxy @ 05.11.2006. 00:33 ] @
Jel nekom proradio Voip Buster??? Meni i dalje ne radi, ne mogu nikaog ada zovem a imam kredita??
[ astery @ 06.11.2006. 09:12 ] @
skini eyebeam...a dalje sam opisao u gornjem postu....i sve ce da ti radi bez problema......

a ako hoces da ti radi njihov program onda napravi novi nik..stavi da si iz srbije, uplati preko Ukash-a 10€ (jednostavno kao pasulj) samo ti treba neko ko ce da uplati preko.. i radice bez problema...