[ t.milos @ 19.08.2006. 22:34 ] @
Da li neko zna gde se mogu pronaci simboli za Palm Tungsten E2, da bi mogao na palmu da citam word i excel fajlove koji sadrze α,β,γ,ε,η,θ,κ,λ,ξ,π,ρ,σ,φ itd. Kad sinhronizujem npr. excel fajl koji sadrzi ove simbole palm ih ne vidi i stavlja upitnik (?).

Unapred hvala.
[ kevinsugar79 @ 20.08.2006. 10:40 ] @
postoje programi za konverziju fontova iz windovsa u fontove za palm,koji konvertuju u prc fajlove,tt font converter,
ako koristis palmove aplikacije docs to go ne znam hoce li ih prepoznati,jer je od firme mobi
-system
zato ti toplo preporucujem office suite 7,od firme www.mobi-systems.com,
i t0 verzija professional u kojoj ima i Paint,kao database professional,koji je zapravo alat za konverziju fontova,komunikaciju sa Windovs racunarom i sta sve ne
Eh da,treba ti i 69 dolara :)
ima moguce i besplatnih konvertera za fontove i simbole,tacnije ima sigurno ali ne mogu se setiti kako se zovu,ali naletao sam na njih.
www.palmgear.com ,sajt za prodaju softwarea (ali ima i sve moguce freeware programe za palmOS),kucaju u search odeljak kljucne reci ,pa ce ti naci svega i svacega,a onda ili vadi pare ili koristi internet :)

[ kevinsugar79 @ 20.08.2006. 22:08 ] @
www.palmgear.com?xyz=53397

FontSubst is a full-featured fonts manager for all PalmOS devices. You can easily adjust the interface of any application to your own taste. 24 unique font modules will help you with it.

nasao sam ti mozda nesto interesantno,promena sistemskih fontova.
nema cerilice ali ima Comic :)
[ t.milos @ 21.08.2006. 21:06 ] @
Hvala puno na informacijama.
Trenutno imam neke ispite da polazem pa ne mogu odmah da probam sve sto mi prosledis kao informaciju, a samim tim ni da dam svoj utisak, ocenu ili savet.
Potrudicu se.
Hvala jos jednom.