[ nightbug @ 21.08.2006. 22:59 ] @
bok! Radim u Dream-u i volio bi na stranicu postavit chat aplikaciju.Skinuo sam nekoliko njih ali, ili ih ne znam postavit ili ne rade...molio bi ako netko ima iskustva s tim da mi pomogne...unaprijed hvala
[ pajaja @ 22.08.2006. 01:11 ] @
Na kakvu stranicu zelis da postavis chat ? [ html, php... ]
I u kom jeziku je pisana ta aplikacija?

Ostavi malo vise informacija [ deo koda ]
[ nightbug @ 22.08.2006. 06:31 ] @
dakle...stranicu radim u dreamw..u htmlu, a chat-evi ( imam ih desetke) su u java-i, javascriptu,asp-u,php-u..ukratko, poskidao sam skoro sve free chatove sa neta.Po jedan chat od svakog prog. jezika sam raspakirao i stavio u direktorij stranice u izradi, ali ne znam sta dalje.Kada na stranici napravim link i povezem ga sa direktorijem chata, ne znam koji file odabrati pa sam isao od jednog do drugog i pokusavao ga ukljuciti ali bezuspjesno. Dali je dovoljno samo raspakirati te zip file-ove ili sad moram kopirati kòd chata u stranicu ili sta se treba i kako napraviti??? Dali je uopce moguce isprobati chat na svom stroju prije nego sto stranicu postavim na server???


hvala
[ qwerty-qwerty @ 24.08.2006. 22:58 ] @
pazi ovako, evo ti html ako zelish chat, idi na moj sajt www.exellent101.com, klikni na chat da vidish kako izgleda i da li ti se svidja chat (dimenzije prozora mogu da se menjaju). link za preuzimanje html-a ti je ispod chat boxa, pa ako budesh hteo skini html kod i samo copyraj.
a postoji i druga varijanta
http://www.exellent101.com/home.htm videcesh sa desne strane chaterbox (zuto), ali nije bash pravi chat nego nesto kao ostavljanje komentara, kliknesh na get a free chatterbox ako zelish taj da preuzmesh za svoj sajt, isto se kopira html.