[ Deki43 @ 24.08.2006. 14:02 ] @
Pozdrav svima,imam jedno pitanjce.Imam komshiju koji poseduje neke starine kao shto su umetnicke slike,mnogo stare markice,pisma,macheve,bodeze,stare pare itd....pa me je zamolio da se raspitam da li postoje neki sajtovi na interenetu gde se skupljaju antikvari iz celog sveta,tamo gde bi mogao da ponudi svoje antikvitete,da ih proda itd........imate li neke linkove za to?
[ Vladimir Nikolic @ 24.08.2006. 14:25 ] @
Da li si razmišljao (tj. tvoj komšija) o aukcijskoj prodaji?

To je najprikladnije rešenje za kolekcionarstvo i filateliju.
Aukcijska stranica Limundo je krenula pre 10 dana.

Izbor artikla je još mali, ali iz dana u dan raste broj članova i aukcija.

Sledeće nedelje imamo da počnemo objavljivanje Limunda u filatelističkim / kolekcionarskim klubovima,
sa obzirom da je to jedna veoma bitna oblast za Limundo.

Ako imaš bilo koja pitanja u tom pravcu, slobodno mi pošalji.

Sa poštovanjem

Vladimir Nikolić
Član Limundo Team-a
[ Deki43 @ 26.08.2006. 13:03 ] @
Sve je to super ali ko bi u Srbiji dao preko 10000 e na tom sajtu za neku sliku..ovo su krupne stvari i zahtevaju stare sjatove koje su zasluzili poverenje korisnika.....da li ima nekih na internetu.......prvo bi mi trebali strani pa onda domaci linkovi!unapred hvala svima!
[ Deki43 @ 26.08.2006. 13:21 ] @
Sve je to super ali ko bi u Srbiji dao preko 10000 e na tom sajtu za neku sliku..ovo su krupne stvari i zahtevaju stare sjatove koje su zasluzili poverenje korisnika.....da li ima nekih na internetu.......prvo bi mi trebali strani pa onda domaci linkovi!unapred hvala svima!
[ zraj @ 26.09.2006. 05:37 ] @
The auctions site GraysOnline can be found at www.graysonline.com.au



[ zraj @ 02.10.2006. 21:24 ] @

Ucesce na Aukciji:

http://www.idragstor.com/Hosting/
[ L_a_o_l_a_c @ 29.04.2007. 20:19 ] @
Galerija umetnickih slika, sto je veci kretenizam naslikan veca cena slike, doduse cene nisu istaknute ali za pojedine treba izdvojiti i par desetina hiljada evra pa ko ima para moze koju slicicu da prikaci na zid.
A evo i linka http://www.filanart.net