[ chule @ 25.08.2006. 13:05 ] @
Najveca online prodavnica majica u Srbiji.

http://www.vizioshop.com

Mnostvo motiva koji se redovito nadopunjavaju... za zimu se planiraju i majice dugih rukava-duxevi.

Ako neko ima predloge ili kritike posaljite nam ih na mail ili ovde na forumu, rado cemo izaci u susret.
[ Jbyn4e @ 25.08.2006. 13:48 ] @
Ovo nije bas za kritike, vec pre za zanimljive linkove ili e-kupovinu...

Sto se tice zamerki - koliko ja vidim uzeli ste OsCommerce skript i izbacili podatak da je to on i njegov kopirajt... (ako nisam u pravu - izvinjavam se, ali jako lici na ono sto taj skript pravi). Drugo, nigde niste ostavili adresu i kontakt telefon - to uliva poverenje prilikom kupovine.

Ostalo je ok, osim malo sporijeg sajta (ili je to meni samo bilo trenutno).
[ WawaHOO! @ 25.08.2006. 17:00 ] @
Onaj "marquee" tekst (Rok isporuke od 5 do 7 dana. Poštarina... ) ubija. Probaj da promenis to jer izgleda mnogo ruzno, ostalo je OK.
[ mb_sa @ 25.08.2006. 17:18 ] @
Citat:
Jbyn4e

Sto se tice zamerki - koliko ja vidim uzeli ste OsCommerce skript i izbacili podatak da je to on i njegov kopirajt... (ako nisam u pravu - izvinjavam se, ali jako lici na ono sto taj skript pravi). Drugo, nigde niste ostavili adresu i kontakt telefon - to uliva poverenje prilikom kupovine.


Nije u pitanju OScommerce!

Ja bih nacine placanja i dostavu i slicne infose, vise naglasio, mozd nekom grafikom!

Inace, OK - pregledno!
[ chule @ 25.08.2006. 22:13 ] @
kao sto je rekao mb_sa nije osComerce, sajt je pisan iz korena....
Ako se prilikom narudzbe selektuje opcija "Loklani kupac i sam dolazi po majicu" mi ga nazovemo i objasnimo gde da dodje...
Adresa namerno nije stavljena jer bi se stamparija pretvorila u trzni centar za razgledanje i morali bi da imamo nekog tour gaja, sto mozda i bude u nekoj buducnosti :) a ovo za text cemo promeniti.
[ Jbyn4e @ 26.08.2006. 08:47 ] @
Lepo ako je pisan iz korena...

Drugo, sto sam rekao za adresu i telefon - nisam bez razloga. Recimo da ja necu da kupim nista na sajtu gde nemam kontakt podatke (ime firme, adresu, telefon, pdv podatke...) - a verujem da ima jos takvih kao sto sam ja.
Drugim recima, ne zelim da platim nesto a da ne znam kome placam i da li moje pare idu u prazno....

Ko je pisao sajt, i kakvih referenci ima iza sebe, ako moze da se zna? KOliko je radio na njemu? Od kad sajt postoji?