[ Shinhan @ 27.08.2006. 08:17 ] @
Imam DLink DWL-520+ i ranije mi je njegov AirPlus lepo radio, međutim zadnjih nekoliko dana neće da se startuje. To jest startuje se on (primetim ikonicu u system tray), beep-ne jednom kompjuter i ovaj se odma isključi (program a ne kompjuter). Znači pritisnem ja i po 20 puta i on samo beepka. Task Manager pokazuje da ništa nije ostalo startovano. I restartovao sam kompjuter par puta bez rezultata. E sad kako ovo rešiti? Ne znam da li je uopšte moguće reinstalirati AirPlus bez gubitka interneta. Na google i na DLink support sajtu nisam uspeo ništa korisno da nađem.

A AirPlusu moram da pristupim jer mi net užasno laguje pa di promenim AP koji koristim.. Ne samo u igricama nego čak i učitavanju stranica, ono učitava malo, pa čeka minut dva pa učita još malo... Mislim, razumeo bi da laguje kasno uveče. Ali nedelja rano ujutro? Pa ko još (osim mene) koristi internet rano ujutro?
[ Horvat I @ 27.08.2006. 15:21 ] @
Citat:
Shinhan: Ali nedelja rano ujutro? Pa ko još (osim mene) koristi internet rano ujutro?

Ja!
Pogledaj aktivne procese,nešto ti se zaglavilo! Inače i sa ikonom za bezžičnu mrežu možeš uraditi
[ Shinhan @ 27.08.2006. 15:34 ] @
><

Ranije nisam primetio da stvarno imam Airplus u Task Manageru, pa kad sam ga isključio i ponovo uključio normalno se pokrenuo :)

A nemogu sa ikonom za bežičnu mrežu jer sam isključio windowsow wireless pošto nema precizno pokazivanje kvaliteta mreže (samo neke zvezdice ako se dobro sećam).