[ sojic @ 22.02.2003. 12:27 ] @
Instalirao sam Kylix 3 open edition, ali pri startuvanju trazi registraciju (http://www.borland.com/products/downloads) ali tamo ne mogu nisto da nadjem. Molim za uputstva
[ neuromancer @ 22.02.2003. 15:10 ] @
Koliko sam ja provalio, mada nisam instalirao kod mene Kylix valjda u tvom mail klijentu treba da postoji poruka u kojoj je sadrzan registracioni broj, samo dosta zavisi na kojoj distribuciji si instalirao kylix. Ta poruka se valjda ubaci pri instaliciji, bar sam ja to tako shvatio.
U svakom slucaju proveri pa javi
pozdrav
[ Genie @ 26.02.2003. 13:12 ] @
Da li ste resili ovaj problem? Ja sam upravo instalirao Kulix 3 ali malo pre toga sam instalirao sam Mandrake 9.0 tako da nisam stigao da pokrenem E-Mail klient. Posto sam procitao ovu poruku pokrenuo sam ga i tamo nije bilo niceg. Ponovio sam instalaciju nadajuci se da ce sad da se pojavi ali opet nista. Kad startujem Kulix dobijem poruku:
"Borland licence information was found, but it is not valid for Kylix. You can not run Kylix without this information." Pomagajte.
[ Pajke @ 26.02.2003. 15:06 ] @
da bi registrovali Kylix 3 upotrebite key kenerator .
on ce vam dati seriski broj i rgistardki a napravice i jedan fajl sa ikstenzijom .slip ovaj fajl ubacite u kylix direktorijum (ili bese KYLIX\BIN ) i sledece pokretanje bi trebalo da bude normalno (pre toga pise da nije registrovano)

p.s.
mozda nisam bas najtacnije opisao ali to je princip
[ sojic @ 26.02.2003. 15:41 ] @
Nista od e-maila. Kada pokrenem izadje da treba da idem na http://www.borland.com/products/download i nista drugo. Tamo ne mogu nista da nadjem. Sada za sada insta od toga. Prebacujem se na QT samo ne znam gde da nadjem literaturu (po mogucnosti i PDF formatu).

Treba da isprogramisam neki program za skolu (dnevnik) pa mislim dali kylix ili QT. Posto kylix jos uvek nisam registrovao poceo sam da ucim QT. Ako neko ima dokumentaciju neka posalje.
[ neuromancer @ 26.02.2003. 18:44 ] @
Citat:
Pajke:
da bi registrovali Kylix 3 upotrebite key kenerator .


gde da ga nadjem, molim link koji radi

hvala
[ mikap @ 23.04.2003. 01:01 ] @




žalim, ali piraterija je strogo zabranjena na ES forumima. ako neko ima nešto protiv, neka se žali mene, drugim (super)moderatorima ili direktno gojku...

[Ovu poruku je menjao -zombie- dana 23.04.2003. u 03:00 GMT]
[ --ja-- @ 23.04.2003. 02:24 ] @
Ako se dobro sjećam, odete na borlandove stranice, u download sekciju, nađete link za skidanje kylixa i onda dobijete jedan formular koji treba popuniti. Tu vas pita i e-mail adresu - obavezno unesite ispravnu! Kad potvrdite formular, borland će vam poslati mail sa registracijom i odvesti do linka odakle možete skinuti kylix (mislim da je na nekom ftp serveru al to sad nije bitno). Nemorate kylix ponovno skidati jer ga već imate... Dakle taj mail koji pošalju ima u sebi jedan .txt file i sasvim je lijepo objašnjeno (u mailu) gdje treba snimiti taj .txt file (mislim da je reg92.txt al' se ne sjećam točno). Nakon snimanja fajla sve radi bez problema...