[ Petar Marković @ 28.08.2006. 11:02 ] @
Znači priča ide ovako...

Kupio sam ipod nano (crni, 4gb) pre dve nedelje u Sloveniji na letovanju. Juče sam se vratio u Bgd, instalirao softver, drajvere, itunes, povezao ipod usb kablom na komp (Win XP SP2), komp ga je lepo prepoznao, u my computeru se prikazao novi removable drive h:, ali niti ja mogu da uđem u taj drajv, niti itunes prepoznaje ipod.

Googlao sam, video sam da se još ljudi žali na sličan problem, ali nisam našao rešenje. Probao sam da ga prebacim u disk mod ali je opet isto..

Pomagajte, drugovi, ne znam šta da radim :)

P.S. nadam se da sam pogodio forum :p
[ cikaKosta @ 28.08.2006. 11:29 ] @
Prvo Probaj sa formatiranjem iPod-a, a nakon toga instaliraj iPod software pre nego pokrenesah iTunes.Kad zavrsis sa instalacijom novog sw-a na iPod ukljuci iTunes i probaj da li ga prepoznaje.Btw,kako si uspeo da ga prebacish u disk mod kad ga iTunes nije prepoznao?????
Ako ovo ne pomogne idi reklamiraj iPod jer je definitivno hw u pitanju!
[ petkozaric @ 30.08.2006. 14:36 ] @
kao sto kaze Cika Kosta moras ga formatirati....mislim da ce raditi u FAT32 file systemu nisam siguram moze li u NTFS
Ali pre toga instaliraj softwar koji si dobio uz njega
zatim kad ga budes ponovo prikljucio za PC pojavice ti se prozor i idi na system restore i to je to imao sam i ja isti problem

uzivaj
[ iZoo @ 31.08.2006. 00:25 ] @
Formatiraj ga FAT#@ i samo takvog ga vidi Win.
[ Petar Marković @ 02.09.2006. 18:28 ] @
hvala vam svima, problem je bio u tome što se ipod nije "odjavio" sa računara pc shopa gde sam ga kupio, kada su instalirali updatese.
Odneo sam ga na servis u Mac centar i ljubazni radnici su otkrili i rešili problem ;)

Peace & thx
[ DS_Store @ 02.09.2006. 20:49 ] @
Citat:
iZoo:

FAT#@


lol :)
[ iZoo @ 03.09.2006. 23:02 ] @
fat32 (FAT#@)